Mahmut Tezcan: 5 yıldızlı otel konforunda evlendirme hizmeti sunacağız | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Mahmut Tezcan: 5 yıldızlı otel konforunda evlendirme hizmeti sunacağız

Bu haber 16 Eylül 2018 - 12:32 'de eklendi ve 30 views kez görüntülendi.

15 Eylül Dünya Temizlik Günü vesilesiyle bir dizi temaslarda bulunan Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Mahmut Tezcan “Daha temiz, daha ferah ve trafik keşmekeşliğine son vererek ulaşımı kolay bir Adana için kollarımızı sıvadık ve gönüllerinize talibiz.” dedi.

İNSANIMIZIN GÖNLÜNE DOKUNMAK İÇİN YOLLARDAYIZ

Adana Atık Toplayıcılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (ATYD) Başkanı Sadullah Leventoğlu ve çalışma arkadaşlarına ziyarette bulunan Adalet ve Kalkınma Partisi Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Mahmut Tezcan “Bugün Dünya Temizlik Günü ve atık toplayan kardeşlerimizle bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. Ne kadar önemli bir işi yaptığınızın farkında mısınız? El emeği alın terine karışan kardeşlerim sizler helal lokma kazanmanın, onurlu bir şekilde ekmek parası kazanmanın dersini tüm insanlığa veriyorsunuz. Sizlerin gönüllerini kazanmak, desteklerini almak benim için çok büyük bir onurdur. Bizim siyasetimizin de hizmetimizin de odağında insan vardır. İnsanımızın gönlüne dokunmak için yollardayız.” dedi.

5 YILDIZLI OTEL KONFORUNDA DÜĞÜN SALONU VE EVLENDİRME HİZMETİ

Seçimleri kazanmasıyla birlikte bekar olan gençler için çok önemli bir projesini açıklayan Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Tezcan “Evlenmek isteyen gençlerimizi büyük bir yükün altından kurtaracağız. Adana’mızın tüm ilçelerine 5 yıldızlı otel konforunda düğün salonları inşa edeceğiz. Gelinimizin kuaför ve gelinlik maliyeti, damadımızın damatlığı ve damat tıraşı belediyemizce karşılanarak sosyal belediyecilik anlayışını Adana’mıza kazandıracağız.” dedi.

MAHMUT TEZCAN’DAN DUA

Geri dönüşüm ve atık toplayıcılara geleceğin Adana’sını nasıl yöneteceğinin ipuçlarını veren Mahmut Tezcan “Eğer Adanalı hemşehrilerimi mutlu edecek, daha kaliteli yaşam standardına kavuşturacak, Adana insanımızın istihdamını artıracak, gelir seviyesini artıracak, onların aileleriyle ve çocuklarıyla beraber daha mutlu bir yaşam sürmesini sağlayacak, Adana insanının başka illere gıpta etmesini engelleyecek, Adana’yı cazibe merkezi haline getirecek bir anlayışla Büyükşehir Belediye Başkanlığı yapacaksam Cenap-ı Allah bana Başkanlığı nasip etsin, yoksa Rabbim Başkan olmamı nasip etmesin.” Diyerek amacının sadece halka hizmet olduğunu beyan etti.

HİZMET İHTİYAÇ SAHİPLERİNE GÖTÜRÜLMEDİ

ATYD Başkanı Sadullah Leventoğlu Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Başkan A.Adayı Mahmut Tezcan’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bugüne kadar hizmet Çukurova ve Seyhan’a götürüldü. Maalesef Yüreğir’in Sarıçam’ın bazı mahalleleri yok sayılarak hizmet götürülmedi. Mesela Çukurova’ya adım başı park yapılırken Yüreğir makûs kaderine terk edildi. Bizler hizmetin adaletli dağıtılmasını istiyoruz. Mahmut Tezcan beye bu konuda güvencimiz tamdır. Kendisine çıktığı bu yolda başarılar dilerim.” Dedi.