M1 ADANA’DA RENKLİ RAMAZAN SONRASI ÇOŞKULU BAYRAM ve 23 NİSAN KUTLAMASI!.. | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

M1 ADANA’DA RENKLİ RAMAZAN SONRASI ÇOŞKULU BAYRAM ve 23 NİSAN KUTLAMASI!..

“Her Hafta Sonu Çocuklar için Ramazan Atölyeleri” M1 Adana AVM’de Ramazan ayı boyunca Adanalılar ile buluştu.

Bu haber 26 Nisan 2023 - 17:48 'de eklendi ve 377 views kez görüntülendi.

M1 ADANA’DA RENKLİ RAMAZAN SONRASI ÇOŞKULU BAYRAM ve 23 NİSAN KUTLAMASI!..
Adana AVM’nin geleneksel Ramazan Etkinlikleri bu yıl da dolu dolu ve birbirinden renkli geçti. “Ney Dinletisi” , “Ramazan Şerbeti Dağıtımı”, “Her Hafta Sonu Çocuklar için Ramazan Atölyeleri” M1 Adana AVM’de Ramazan ayı boyunca Adanalılar ile buluştu.

“Grup Es”, “ Ahmet Kuvvetli” ve “Murat Ebinç” konserleri yanında Bayramın 3. Gününe denk gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda “GELENEKSEL BANDO GÖSTERİSİ” M1 Adana AVM ziyaretçilerinin büyük beğenisini kazandı.
M1 Adana Alışveriş Merkezi, 2023’ün Ramazan ayını dolu dolu birbirinden renkli etkinlikler ile geçirdi. 7’den 70’e kadın ,erkek ,çocuk herkese hitap eden zengin içerikli etkinlikler ile bu yıl da Ramazan M1 Adana’da “DOLU DOLU” yaşandı. Ramazan ayının ardından Bayram Konserleri yine M1 Adana AVM’nin bayramda ilgi odağı olmasını sağladı. 1. Gün “Grup Es”,2. Gün “ Ahmet Kuvvetli” ve 3. Gün “Murat Ebinç” konserleri yanında Bayramın son günü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde gün boyunca çocuklara Türk Bayrağı dağıtıldı. “23 NİSAN GELENEKSEL BANDO GÖSTERİSİ” M1 Adana AVM ziyaretçilerinden büyük beğeni aldı ve ilgiyle izlendi. 10. Yıl Marşı yine gelen 7’den 70’e ziyaretçiler eşliğinde coşkuyla seslendirildi.
M1 Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz : “M1 Adana’da bu yıl da geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz “Ramazan Etkinlikleri” 2023’nin en anlamlı etkinliklerinden biri . Ziyaretçilerimizin bu etkinliklere ilgisi ve katılımı ile Ramazan ayının kendine has geleneksel dokular ile oluşturduğumuz bu güzel ambiansını 23 Nisan etkinlikleri ile birlikte Adanalılar ile yaşamaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyduk .” Dedi.

Sosyal Medya Hesapları (Facebook ,Twitter ,Instagram) : #M1Adana Web sitesi: www.m1adana.com.tr

Editöre: BültenEki’nde; Bülten ile ilgili 3 fotoğraf sunulmaktadır.
M1 ADANA ALIŞVERİŞ MERKEZİ HAKKINDA
2000 yılında kapılarını açan M1 Adana AVM, Adana ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren bir alışveriş merkezi olma özelliği taşıyor. 200 mağaza, 90.000 m2 kiralanabilir alana sahip M1 Adana AVM, büyüklüğü ve mağaza karmasıyla ziyaretçilerine keyifli alışveriş yapma imkanı sağlarken, eğlence ve kültürel etkinliklere katılma fırsatı sunuyor. 22 yıldır Adana ve bölge halkına her alanında farklı bir tecrübe yaşatan M1 Adana AVM’ de Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markaları bulunuyor. Carrefoursa, H&M, IKEA Sipariş ve Teslim Noktası, Media Markt, Koçtaş, LC Waikiki, Mudo City, Ayakkabı Dünyası, Armağan, YKM, Marks&Spencer, GAP, Mango, Koton, Mavi, Teknosa, Goldpark ve Paşabahçe ve Vatan Bilgisayar gibi uluslararası ve ulusal zincir mağazaları, yerel markalarla aynı çatı altında toplayan M1 Adana AVM; 8.800 m2’l ik sinema alanı, 1.600 m2’lik yiyecek – içecek bölümü (Food Court), 3050 araç kapasiteli otoparkı, ATM ve müşteri hizmetleri gibi modern alışveriş ortamının gerektirdiği tüm birimleriyle bölgeye katkı sağlamaya devam ediyor. Ferah mekanı ve lezzetli alternatifleriyle Adana’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi M1 Adana; çocuk oyun alanları, Paribu Cineverse ve geniş eğlence alternatifleriyle alışverişi benzersiz bir keyfe dönüştürüyor.