M1 ADANA’DA RENKLİ RAMAZAN SONRASI ÇOŞKULU BAYRAM ve 23 NİSAN KUTLAMASI!.. | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CHP ADANA SİVAS DAVASI BASIN BÜLTENİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ADANA HAYVAN BAKIMEVİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

M1 ADANA’DA RENKLİ RAMAZAN SONRASI ÇOŞKULU BAYRAM ve 23 NİSAN KUTLAMASI!..

“Her Hafta Sonu Çocuklar için Ramazan Atölyeleri” M1 Adana AVM’de Ramazan ayı boyunca Adanalılar ile buluştu.

Bu haber 26 Nisan 2023 - 17:48 'de eklendi ve 183 views kez görüntülendi.

M1 ADANA'DA RENKLİ RAMAZAN SONRASI ÇOŞKULU BAYRAM ve 23 NİSAN KUTLAMASI!..
Adana AVM'nin geleneksel Ramazan Etkinlikleri bu yıl da dolu dolu ve birbirinden renkli geçti. “Ney Dinletisi” , “Ramazan Şerbeti Dağıtımı”, “Her Hafta Sonu Çocuklar çin Ramazan Atölyeleri” 'de Ramazan ayı boyunca Adanalılar ile buluştu.

“Grup Es”, “ Ahmet Kuvvetli” ve “Murat Ebinç” konserleri yanında Bayramın 3. Gününe denk gelen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda “GELENEKSEL BANDO GÖSTERİSİ” M1 Adana AVM ziyaretçilerinin büyük beğenisini kazandı.
, 2023'ün Ramazan ayını dolu dolu birbirinden renkli etkinlikler ile geçirdi. 7'den 70'e kadın ,erkek ,çocuk herkese hitap eden zengin içerikli etkinlikler ile bu yıl da Ramazan M1 Adana'da “DOLU DOLU” yaşandı. Ramazan ayının ardından Bayram Konserleri yine M1 Adana AVM'nin bayramda ilgi odağı olmasını sağladı. 1. Gün “Grup Es”,2. Gün “ Ahmet Kuvvetli” ve 3. Gün “Murat Ebinç” konserleri yanında Bayramın son günü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde gün boyunca çocuklara Türk Bayrağı dağıtıldı. “23 NİSAN GELENEKSEL BANDO GÖSTERİSİ” M1 Adana AVM ziyaretçilerinden büyük beğeni aldı ve ilgiyle izlendi. 10. Yıl Marşı yine gelen 7'den 70'e ziyaretçiler eşliğinde coşkuyla seslendirildi.
M1 Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Ö : “M1 Adana'da bu yıl da geleneksel olarak gerçekleştirdiğimiz “Ramazan Etkinlikleri” 2023'nin en anlamlı etkinliklerinden biri . Ziyaretçilerimizin bu etkinliklere ilgisi ve katılımı ile Ramazan ayının kendine has geleneksel dokular ile oluşturduğumuz bu güzel ambiansını 23 Nisan etkinlikleri ile birlikte Adanalılar ile yaşamaktan büyük bir heyecan ve mutluluk duyduk .” Dedi.

Sosyal Medya Hesapları (Facebook ,Twitter ,Instagram) : #M1Adana Web sitesi: www.m1adana.com.tr

Editöre: BültenEki'nde; Bülten ile ilgili 3 fotoğraf sunulmaktadır.
M1 ADANA ALIŞVERİŞ MERKEZİ HAKKINDA