M1 ADANA AVM LÖSEV ETKİNLİĞİ | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

M1 ADANA AVM LÖSEV ETKİNLİĞİ

Bu yıl gerçekleştirilen 22. Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası farkındalık etkinlikleri M1 Adana AVM’de düzenlendi.

Bu haber 06 Haziran 2023 - 17:27 'de eklendi ve 195 views kez görüntülendi.

22. ULUSLARARASI LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR HAFTASI’NDA LÖSEV FARKINDALIK ETKİNLİĞİ M1 ADANA’DA DÜZENLENDİ.

LÖSEV, Türkiye’de sayıları her yıl 4 bini aşan ve dünyada 350 binden fazla olan Lösemili Çocukların, erken tanı ve tedaviye erişimleri hususunda, hükümetlerin gerekli önlemleri alması ve uygulamaları başlatması yönünde çağrıda bulunuyor. Bu yıl gerçekleştirilen 22. Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası farkındalık etkinlikleri M1 Adana AVM’de düzenlendi.

LÖSEV Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı’nın öncülüğünde, Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası tüm dünyada her yıl mayıs ayının son haftası olarak kabul edildi. En yaygın çocukluk çağı kanseri türü olan ve 15 yaşından küçük çocuklardaki toplam kanserin yaklaşık yüzde 30’unu oluşturan Lösemiye dikkat çekmek ve farkındalık oluşturmak amacıyla LÖSEV, yurt içinde ve yurt dışında bir dizi etkinlik gerçekleştiriliyor.

LÖSEV Adana’nın Farkındalık Etkinliği M1 Adana’da gerçekleştirildi.

Tüm Dünyada Lösemili Çocuklar Eşittir temasıyla düzenlenen 22’nci Uluslararası Lösemili Çocuklar Haftası dolayısıyla farklı yaşlardan ve farklı mesleklerden LÖSEV Gönüllülerinin oluşturduğu LÖSEV Gönüllü Korosu Lösev’in mücadeleci kahramanları için şarkılar söyledi. M1 Adana AVM’nin ev sahipliğinde gerçekleşen etkinlikte lösemili çocuklar önce bando ekibi ile AVM içerisinde LÖSEV bayrakları ile dolaşarak farkındalık yarattı. Ardından katılımcılar gönüllü korosunun söylediği şarkılara eşlik ederek eğlenceli vakit geçirdi.

Sosyal Medya Hesapları (Facebook ,Twitter ,Instagram) : #M1Adana Web sitesi: www.m1adana.com.tr

Editöre: BültenEki’nde; Bülten ile ilgili 2 fotoğraf sunulmaktadır.

M1 ADANA ALIŞVERİŞ MERKEZİ HAKKINDA

2000 yılında kapılarını açan M1 Adana AVM, Adana ve tüm bölgedeki farklı beğeni ve ihtiyaçlara cevap veren bir alışveriş merkezi olma özelliği taşıyor. 200 mağaza, 90.000 m2 kiralanabilir alana sahip M1 Adana AVM, büyüklüğü ve mağaza karmasıyla ziyaretçilerine keyifli alışveriş yapma imkanı sağlarken, eğlence ve kültürel etkinliklere katılma fırsatı sunuyor. 22 yıldır Adana ve bölge halkına her alanında farklı bir tecrübe yaşatan M1 Adana AVM’ de Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markaları bulunuyor. Carrefoursa, H&M, IKEA Sipariş ve Teslim Noktası, Media Markt, Koçtaş, LC Waikiki, Mudo City, Ayakkabı Dünyası, Armağan, YKM, Marks&Spencer, GAP, Mango, Koton, Mavi, Teknosa, Goldpark ve Paşabahçe ve Vatan Bilgisayar gibi uluslararası ve ulusal zincir mağazaları, yerel markalarla aynı çatı altında toplayan M1 Adana AVM; 8.800 m2’l ik sinema alanı, 1.600 m2’lik yiyecek – içecek bölümü (Food Court), 3050 araç kapasiteli otoparkı, ATM ve müşteri hizmetleri gibi modern alışveriş ortamının gerektirdiği tüm birimleriyle bölgeye katkı sağlamaya devam ediyor. Ferah mekanı ve lezzetli alternatifleriyle Adana’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi M1 Adana; çocuk oyun alanları, PAribu Cineverse ve geniş eğlence alternatifleriyle alışverişi benzersiz bir keyfe dönüştürüyor.