M1 ADANA AVM 19 Mayıs etkinlikler | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Yeni Doğan Bebeklere ‘Hoş Geldin’

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

kültür sanat merkezi protokolü

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ÇED BAŞKANI TEKBAŞ, GÜVEN TAZELEDİ

Adana Özel, Genel, Gündem, Yerel Haberler

DR. ANIL TANBUROĞLU ADAYIM DEDİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

M1 ADANA AVM 19 Mayıs etkinlikler

M1 Adana AVM’nin geleneksel 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri bu yıl da zengin ve anlamlı içeriği ile Adanalılardan büyük ilgi gördü.

Bu haber 24 Mayıs 2023 - 19:22 'de eklendi ve 147 views kez görüntülendi.

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA ,GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI M1 'DA COŞKUYLA KUTLANDI.

M1 Adana AVM'nin geleneksel 19 Mayı Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri bu yıl da zengin ve anlamlı içeriği ile Adanalılardan üyük ilgi gördü. Alışveriş merkezinin açık ve kapalı alanlarında gün boyunca düzenlenen renkli etkinliklerde sevilen milli marşlarımızın seslendirildiği Bando konseri günün en çok ilgi gören etkinliği oldu.

'nin, açıldığı günden bu yana düzenlediği geleneksel “ 19 Mayıs Atatürk'ü Anma ,Gençlik ve Spor Bayramı ” etkinlikleri bu yıl da zengin ve renkli içeriği ile en anlamlı milli bayramlarımızdan olan bu günün yıldönümünde ziyaretçilerden büyük beğeni ve takdir aldı.

Alışveriş merkezinin açık hava ve kapalı alanlarında gün boyunca düzenlenen etkinliklerde Milli Marşlarımız ve birçok sevilen şarkıların seslendirildiği Bando gösterisi günün en çok ilgi gören aktivitesi oldu. Gün boyunca Gelen tüm ziyaretçilere Türk Bayrağı dağıtıldı. Ahmet Kuvvetli Konseri yanında Adana'daki bir çok liseden katılan genç öğrencilerin oluşturdukları müzik grupları sahnede yer alarak sahnede yeteneklerini sergiledi.Çocuk Atölyelerinde çocukların Atatürk Rozeti çalışmaları yanında İsmet İnönü Kız Meslek Lisesi'nin öğrencilerinin Resim Sergisi günün ilgi çeken etkinliklerinden biri oldu.

M1 Adana AVM Müdürü Yalçın Öz : “ M1 Adana AVM olarak her yıl 19 Mayıs Atatürk'ü Anma , Gençlik ve Spor Bayramı'nda Ulu önderimiz Atatürk'ün liderliğinde bu gün üzerinde yaşadığımız toprakları ve Türkiye Cumhuriyet'ini bize kazandıran en önemli ve ilk adım olan Atatürk'ün Samsun'a çıkışının yıldönümünü anmak, bu önemli günde gerçekleştirdiğimiz anlamlı etkinlikleri Adanalılar ile paylaşmak geleneğimiz oldu. Bu yıl yine Adana'da güzel bir etkinliğe imza attık. Etkinliklerimize ilgi gösteren coşkuyla katılan tüm ziyaretçilerimize teşekkür ederiz. “ dedi.

Sosyal Medya Hesapları (Facebook ,Twitter ,Instagram) : #M1Adana Web sitesi: www.m1adana.com.tr

Editöre: BültenEki'nde; Bülten ile ilgili 5 fotoğraf sunulmaktadır.

M1 ADANA ALIŞVERİŞ MERKEZİ HAKKINDA