Lezzet Festivali'nde Başkan Sözlü'ye sevgi seli | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Lezzet Festivali’nde Başkan Sözlü’ye sevgi seli

Bu haber 16 Ekim 2018 - 20:22 'de eklendi ve 17 views kez görüntülendi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, 2’ncisi düzenlenen Lezzet Festivali alanında hemşerileri ile buluştu

FESTİVAL ALANINDA HEMŞERİLERİ İLE BULUŞTU

Adana’da uygulamaya koyduğu projelerle kentin vizyonunu değiştiren, sorunlara hızlı ve daimi çözümler üretmeye yönelik çalışmalarını sürdürürken Adana’nın kültürel, sanatsal aktivitelerle de isminden sıkça söz ettirmesini arzulayan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, bu yıl 2’ncisi düzenlenen Lezzet Festivali alanında hemşerileri ile buluştu.

ÇADIRLARI TEK TEK ZİYARET ETTİ

Geleneksel lezzetlerin beğeniye sunulduğu ve kentin tüm dinamiklerinin kollektif bir ruhla gerçekleştirdiği ’nin yapıldığı alanı ziyaret eden Başkan Hüseyin Sözlü, alanda hemşerilerinin yoğun sevgi seli ile karşılandı. Kurulan çadırları tek tek gezen Başkan Sözlü, ikramları geri çevirmedi, yolu hemşerilerinin fotoğraf çekilme isteği ile sık sık kesildi.

“KENTİN ULUSAL VE ULUSLARARASI TANITIMI İÇİN ÖNEMLİ”

Alanı ziyaretinin ardından akşam saatlerinde “Gelenekselin Gücü” temasıyla düzenlenen Gala Yemeğine katılan Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, buradaki konuşmasında kentin festivallerle anılmasından duyduğu memnuniyetini belirtirken festivalin Adana’nın ulusal ve uluslararası tanıtımına büyük bir katkı sunduğunu ifade etti.