Koncuk’’tan Gazetemize ziyaret | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

Koncuk’’tan Gazetemize ziyaret

Bu haber 28 Eylül 2018 - 15:10 'de eklendi ve 25 views kez görüntülendi.

İYİ Parti Adana Milletvekili ve GİK üyesi İsmail Koncuk gazetemizi ziyaret çalışmaları hakkında bilgi verdi

İYİ Parti olarak sürekli halkla iç içe olduğunu belirten İYİ Parti Adana Milletvekili İsmail Koncuk ‘’Nereye gitsek kiminle konuşsak halinden memnun olana rastlayamadık, her gün yüzlerce iş yeri kapısına kilit vuruyor dedi’’ Konuşmasında Ak Parti’ye de seslenen Koncuk ’’Halkı unuttunuz. Tüm ürünler ortalama % 40-50 oranında zamlanırken, dar ve sabit gelirlinin perişanlığını görmezden geldiniz. Tarlamı nasıl ekeceğim telaşına düşen çiftçiye hiç kulak vermediniz. Şımarıklığınızın, sorumsuzluğunuzun bedelini 2019 Mart ayında ödeyeceksiniz.
Halka tepeden bakanları bu sefer ittifak da kurtarmayacak. Bu defa iki kere iki, dört etmeyecek Emin olun, vatandaşın gözündeki aldatılmışlık ve kızgınlık sizi yakacak. Sürekli algısına hakaret etiğiniz, her vesile ile istismar ettiğiniz bu aziz millet hepinize iyi bir ders verecek.
2019 Mart ayı, Türk siyasi tarihine, “ayarı bozulanlara ayar ayı” olarak geçecek. Halka sadece yokluk, yoksulluk ve umutsuzluk vaad ettiğinizi artık her bir vatandaşımız görmektedir. Güneşi bu defa balçıkla sıvayamayacak ve unutulmaz tarihi bir ders alacaksınız’’dedi