“Kazanan Türkiye Oldu | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

“Kazanan Türkiye Oldu

Feke Belediye Başkanı Ahmet SEL’den Anlamlı Seçim Armağanı

Bu haber 01 Haziran 2023 - 14:57 'de eklendi ve 192 views kez görüntülendi.

Feke Belediye Başkanı Ahmet SEL’den Anlamlı Seçim Armağanı

“Kazanan Türkiye Oldu!” diyen Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, “Bu Demokrasi zaferini Nihat ATLI’ya armağan ediyorum” dedi.

Feke’de MHP ve Cumhur İttifakının oyunun artırılmasında Teşkilatlarla birlikte büyük emeği olan Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, 28 Mayıs 2023 Pazar günü gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci turunda Feke’de Cumhur İttifakının oy oranını %68,89’a çıkararak büyük başarı elde ettiler. Feke Belediye Başkanı Ahmet Sel, başarılı seçim sonucundan sonra yaptığı teşekkür konuşmasında şunları söyledi:

“İstiklal ve güvenliğimiz, iç barış ve huzur ortamımız ,istiklal ve istikbal hedeflerimiz sandıkta mümtaz ve müessir bir iradeyle müdafaa edilmiş, hamdolsun ülkemizin önü ardına kadar açılmış, Farsak çocukları, Torosların yiğitleri devletinin ve milletinin yanında dimdik durmuştur. Bu seçimi demokrasi şölenine çevirip Türkiye Cumhuriyetinin demokrasi inancını tüm dünyaya gösteren 85 milyon vatandaşımıza ve Fekeli hemşerilerimize teşekkürü bir borç bilirim.

Bu demokrasi zaferini, beklenmedik bir şekilde aramızdan ayrılan inanmış bir ülkücü, mümtaz bir dava adamı her şeyden önce bizler için bulunmaz bir dost, abi rahmetli MHP Kozan İlçe Başkanımız Nihat ATLI’ya armağan etmekten şeref duyarım.

Nurlar içinde yat NİHAT ABİ emanetin ehil ellerde.”