Karaisalı Belediyesi'nden Öğrencilere Çanta Desteği | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Karaisalı Belediyesi’nden Öğrencilere Çanta Desteği

Bu haber 27 Aralık 2018 - 14:52 'de eklendi ve 19 views kez görüntülendi.

Sosyal belediyecilik anlamında her geçen gün Karaisalı’ya yenilikler katmaya devam eden Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan öğrencilere verdiği değeri bir kez daha gösterdi.

 

Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan, MHP Karaisalı İlçe Başkanı ile birlikte ilçeye bağlı Çukur mahallesinde eğitim veren ilkokulda ki öğrencilere içerisinde boya takımları, defter, kalem, silgi, makas, kalemlik gibi kırtasiye malzemeleri bulunan okul çantası hediye etti.

 

Ayrıca okulun kütüphanesine kitap yardımında bulunan Başkan Aslan, Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü tarafından gönderilen satranç takımlarını ise okul müdürü Sabahattin Yılmaz’a teslim etti.

 

Öğrencilerle tek tek ilgilenen Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan yaptığı açıklamada, “ olarak bizler her zaman geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin yanında olacağız. Öğrencilerimizin eğitim öğretim hayatlarında başarılı olabilmeleri için gerekli her türlü yardımı yapmaya bundan sonra da devam edeceğiz. Öğrencilerimizden tek isteğimiz okul hayatları boyunca başarılı olmalarıdır” dedi.

 

Hediyelerini alan öğrencilerin mutluluğu gözlerinden okunurken, minik öğrenciler Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü ve Karaisalı Belediye Başkanı Saadettin Aslan’a teşekkür ettiler.