İzgioğlu, “Lider Ülke Türkiye için oylar MHP’ye” | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

İzgioğlu, “Lider Ülke Türkiye için oylar MHP’ye”

“Bir oy Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bir oy MHP’ye” dedi.

Bu haber 09 Mayıs 2023 - 12:16 'de eklendi ve 186 views kez görüntülendi.

İzgioğlu,

“Lider Ülke Türkiye için
oylar MHP’ye”
MHP Adana Milletvekili Adayı Mustafa İzgioğlu, 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerin, Türkiye’nin geleceği, milli birliği, bölünmez bütünlüğü ve elde ettiği kazanımların yok edilmemesi açısından büyük önem taşıdığını belirterek, “Bir oy Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a bir oy MHP’ye” dedi.

Adana’da teşkilatlarımız, adaylarımız, önceki dönemlerde görev yapan vekillerimiz, il, ilçe, ocak başkan ve mensuplarımızla hep birlikte Cumhur ittifakı ve MHP’nin başarısı için sahada yoğun bir gayret gösteriyoruz diyen İzgioğlu, MHP ve Cumhur ittifakının Adana’da 14 Mayısta seçim sandıklarında büyük bir başarıya imza atacağından emin olduğunu söyledi.

Gittikleri her yerde büyük bir ilgiyle karşılaştıklarını söyleyen İzgioğlu; “Saha çalışmalarımızda büyük ilgiyle karşılaşıyoruz. 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı Seçimlerinin önemini anlatıyoruz. Bölgesinde güçlü ve lider ülke Türkiye için güçlü bir liderlik ve güçlü bir meclis gerekiyor. Bu amaç doğrultusunda; ülkemizin çimentosu olan, ‘önce ülkem ve milletim’ diyen kadrolarımızla gecemizi gündüzümüze katıyoruz. Bilge Liderimiz, Sayın Devlet Bahçeli’yi mahcup etmeyeceğiz ve Adana’da büyük bir başarıya imza atacağız” diye konuştu.

Geçmiş dönemlerde MHP olarak Adana’da tüm il, ilçe, ocak teşkilatları ve partililerimizle 4 milletvekilliği, başta Büyükşehir olmak üzere 8 İlçe Belediyesi’nin burçlarını 3 Hilal ile taçlandırdıklarını söyleyen Mustafa İzgioğlu; bu dönemde de hep birlikte aynı şevk ve heyecanla benzer başarılara İnşallah ulaşacağız dedi.

“14 Mayıs Seçimleri Türk Devleti ve Milleti için büyük önem arz eden hayati bir seçimdir. Cumhurbaşkanlığı ve 28.Dönem Milletvekili Genel Seçimleri’nde ülke genelinde olduğu gibi sahadaki çalışmalarımızda bir oy Sayın Erdoğan’a bir oy da güçlü bir meclis için Milliyetçi Hareket Partisi’ne diyoruz. Gayret bizden, takdir Allah’tandır. Yarınlar elbet bizim olacak” şeklinde konuştu.