İYİ PARTİ'NİN YÜKSELİŞİ DURDURULAMAYACAK! | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

İYİ PARTİ’NİN YÜKSELİŞİ DURDURULAMAYACAK!

Bu haber 18 Ocak 2019 - 12:33 'de eklendi ve 38 views kez görüntülendi.

İYİ Parti İl Başkan’ı Göktürk Boyvadaoğlu Ankara’ da Grup Toplantısına Katıldı.

Başkan Boyvadaoğlu, Ankara gezisinde ve TBMM’de yapılan grup toplantısında almış olduğu bilgileri Adana İl Yönetimi ile paylaştı. Başkan Boyvadaoğlu yaptığı toplantı da” İYİ Parti’nin yükselişini kimse durduramayacak. Kitleler halinde partimize katılımlar bizlere güç veriyor” dedi. Genel Başkanımız Sayın , grup toplantısında coşkulu bir kalabalık önünde yaptığı konuşma ders niteliğinde idi. “Büyük zorluklarla, engellemelerle bugünkü başarıyı yakalamak zor bir işti. Biz, siz cesur insanlarla bunu başardık”.diyen Genel Başkanımız, hükümet yetkililerine ders niteliğindeki sözlerini şu şekilde sürdürdü;

“ AK Parti ve MHP’ye sesleniyorum. Memleketimizin hayrına olacak işlerde, İYİ Parti’nin tekliflerine “EVET” demek sizlere ağır geliyorsa, teklifi siz getirin biz “EVET” diyelim. Bizim için millet menfaati, siyasi rekabetin önündedir. Sizlere hodri meydan diyorum. Asgari ücretten vergi alınmasın diye siz öneri getirin, İYİ Parti “EVET” diyecek. Memurlara 3600 ek gösterge teklifini getirin, İYİ Parti “EVET” diyecek. Asgari ücretten düşük emekli maaşı kalmasın diye teklif getirin, İYİ Parti “EVET” diyecek. Emeklilikte yaş’a takılanların maduriyetini giderecek teklifi siz getirin, biz “EVET” diyeceğiz. Çiftçiye satılan mazot ve gübreden vergi alınmasın deyin, İYİ Parti “EVET” diyecek. Mülakat yerine liyakat’ı esas alan bir personel alım sistemi getirin, İYİ Parti “EVET” diyecek. Daha ne istiyorsunuz. Millet hayrına olan tüm çalışmalarda yanınızda olacağız,yeter ki siz doğru olun.

Türk milliyetçilerine şirin görünmek için, seçim otobüsün de eğreti Bozkurt işareti yaparken, o sana sordu mu da şimdi sen ona soruyorsun? Afrin yollarında, kızıl elma’ya gidiyoruz diyerek şehadet’e yürüyen aslanlar, birilerinden izin mi istedi ki, sen izin istiyorsun? Bozkurt bir siyasi parti sembolü değildir. Sağcısı ile solcusu ile, doğusuyla batısıyla büyük Türk Milleti’nin sembolüdür. Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bastırdığı paradan, Cumhuriyet’in ilk heykellerine ve her yerde, Bozkurt’un izi vardır.

Asıl zillet nedir biliyor musunuz? Türk Milleti’nin binlerce yıllık değeri, kıymet’i Bozkurt Sembolü’nü yapabilmek için Türk Milliyetçiliği’ni ayaklar altına alanlardan izin almaktır. Millet’in arasına fitne sokarak, elde edilecek başarı bizden uzak olsun. Bütün belediyeleri kazanacaksın deseler bile, bir tek AK Parti’li kardeşimin izzetine dil uzatırsam dil’im kurusun. Bir tek MHP’li kardeşimin izzetine söz edeceğime, varsın İYİ Parti’ye kilit vurulsun. Davamızdan ödün vermeyecek, milletimizin, vatanımızın hayrı için ne gerekiyorsa yapacağız. Allah yardımcımız olsun.” Dedi.