İYİ PARTİ ADANA KURUCULAR 'INDAN MİLLET İTTİFAKI'NA ÇAĞRI…..! | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

İYİ PARTİ ADANA KURUCULAR ‘INDAN MİLLET İTTİFAKI’NA ÇAĞRI…..!

Bu haber 27 Ocak 2019 - 17:44 'de eklendi ve 41 views kez görüntülendi.

Bilindiği üzere 31 Mart Mahalli İdareler seçiminde İYİ PARTİ ve CHP İşbirliği yaparak MİLLET İTTİFAKI’nı oluşturmuşlardır. Bizlerde İYİ PARTİ  Kurucuları olarak sonuna kadar Millet İttifakı’nın destekçisiyiz.

 

Bilindiği gibi İYİ PARTİ olarak ’da 15 ilçenin 6 sında İYİ PARTİ’nin kendi Adayları ile 2 sinde ise ayrı ayrı aday çıkararak ve diğer ilçelerde ve Büyükşehir Belediye Başkanlığında CHP’nin Adaylarını destekleyeceğiz.

Bu durumda Birbuçuk milyonun üzerinde seçmeni olan Adana’da İYİ PARTİ’nin oy oranı belli olmayacaktır. Hiç olmazsa en azından CHP’yi desteklediğimiz yerlerde Çukurova, Seyhan ve Yüreğir İlçelerimizde İYİ PARTİ’ilerin kendi Belediye Meclis Üyesi adaylarına oy vermeleri esirgenmemelidir.

Rivayetlere göre İl Başkanlığımızın CHP’yi desteklediğimiz yerlerde Pazarlıklarla Belediye Başkan Yardımcılığı ve ön sıralarda Belediye Meclis Üyeliği isteyerek  kendilerine yakın isimleri bir yerlere getirmek istedikleri konuşulmaktadır ki İYİ PARTİ’nin kurulduğu günden bu tarafa büyük bir özveri ile koşuşturan ve emek veren parti üyelerini  üzmektedir ve de biz bunlar için mi mücadele verdik diye düşündürmektedir.

 

Hiç olmazsa bu dedikoduların ve kirli pazarlıkların önüne geçebilmek için, liyakata ve emeğe saygı ve önem verilmesi adına Belediye Meclis Üyeliği seçimlerinde İYİ PARTİ çatısı altında kendi adaylarımıza oy verelim.

Aksi takdir de İYİ PARTİ mensupları bu duruma farklı bir tepki gösterebilir. Mensubiyet duygusunun artması ve Parti Teşkilatlarımızın ve Parti mensuplarının daha verimli çalışması adına…..

Belediye Meclis Üyeliği seçimlerinde İYİ PARTİ aday listelerini görmek istiyoruz.

ADANA İYİ PARTİ KURUCULARI