, HER ADIMDA ÇOCUKLARIN YANINDA | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

, HER ADIMDA ÇOCUKLARIN YANINDA

Ceyhan Belediyesi, çocuklara savunma sanatlarının ahlak ve öz disiplinini de aşılıyor.

Bu haber 06 Ağustos 2023 - 16:06 'de eklendi ve 209 views kez görüntülendi.

Ceyhan Belediyesi, çocuklara savunma sanatlarının ahlak ve öz disiplinini de aşılıyor

Başkan Hülya Erdem, her adımda çocukların yanında…

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, gençler ve çocuklar için belediyenin tüm imkanlarını seferber ediyor. Ceyhan’da kültür-sanat ve sporla birlikte eğitim çalışmalarını aralıksız sürdüren Başkan Hülya Erdem, çocukları savunma sanatlarının disipliniyle de tanıştırıyor.
Bu kapsamda belediye bünyesinde ücretsiz Taekwondo kursu düzenlenmesini sağlayan Başkan Hülya Erdem, “Genç nesillerimizi her alanda, her yönüyle ve tüm etkili, etkileşimli yöntemlerle geleceğe, hayatın gerçeklerine hazırlama gayretindeyiz” diye konuştu.
“ÜRETMEYE, ÇALIŞMAYA DEVAM”
Savunma sanatlarının, ahlak ve öz disiplin açısından çocukların gelişimine önemli bir katkı sunacağına işaret eden Başkan Hülya Erdem, “Ücretsiz Taekwondo kursumuz, alanında uzman kadromuzla aralıksız devam etmektedir. Çocuklarımız için üretmeye ve çalışmaya devam ediyoruz” dedi.
Ceyhanlı çocukların her sorunuyla yakından ilgilenen ilçenin “Hülya Annesi” Başkan Erdem, “İlçemizde tarımdan sanayiye, temizlikten çevreye, yol yapım, bakım onarım çalışmalarından turizmin gelişimine dek tüm alanlarda samimiyetle hizmet üretiyoruz. Bu yönüyle ele alındığında çocuklarımızı da hayatın merkezine almak, geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlamak, Ceyhanımıza, Adanamıza ve ülkemize hayırlı birer evlat olmalarını sağlamaya yardımcı olmak da bizim birincil görevlerimiz arasında yer alıyor” ifadelerini kullandı.
Başkan Hülya Erdem, her adımda çocukların yanında yer almaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.