Gönülleri birleşenler meydanda buluşuyor | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Gönülleri birleşenler meydanda buluşuyor

Bu haber 26 Ocak 2019 - 18:08 'de eklendi ve 25 views kez görüntülendi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Cumhur İttifakı Adana Belediye Başkan Adayları Tanıtım Toplantısı’na hemşerilerini davet etti.

CUMHUR İTTİFAKI ADANA ADAYLARI HALKLA BULUŞUYOR
ve ’nin Türk Milleti’nin bekası için bir araya gelerek oluşturduğu Cumhur İttifakı’nı 2019 Mahalli İdareler Seçimleri’nde de devam etmesinin ardından açıklanan Cumhur İttifakı Adana Belediye Başkan Adayları, 26 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’te yapılacak olan açık hava toplantısı ile tanıtılacak.
BAŞKAN SÖZLÜ’DEN DAVET
Türkiye’nin 2019 Mahalli İdareler Seçimleri’nin ilk belediye başkan adayı olarak açıklanan , hemşerilerini İstasyon Meydanı’nda yapılacak olan aday tanıtım toplantısına davet etti.
“MİLLİ BEKA ORTAK PAYDASINDA BULUŞALIM”
Yazılı bir açıklama ile davetini hemşerilerine ileten Başkan Sözlü açıklamasında şu cümlelere yer verdi: “Türkiye’nin sınırlarımız içerisinde ve sınır ötesinde bulunduğu milli varlığımıza tehdit oluşturacak unsurlara karşı milli bekamızın teminatı için Liderimiz ve Cumhurbaşkanımız ’ın öncülüğünde oluşturulan Cumhur İttifakı’nın Adana belediye başkan adaylarının halkımızla buluşacağı tanıtım toplantımıza tüm hemşerilerimi milli bekamız ortak paydasında buluşmaya davet ediyorum.”