EV'leniyoruz Fuarı'nda SEYMER Standına Yoğun İlgi | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

EV’leniyoruz Fuarı’nda SEYMER Standına Yoğun İlgi

Bu haber 14 Aralık 2018 - 13:21 'de eklendi ve 33 views kez görüntülendi.

Bu yıl 3’cüsü gerçekleştirilen EV’leniyoruz Fuarı’nda ’nin açtığı standı ilgi odağı oldu. SEYMER standını Valisi Mahmut Demirtaş, Seyhan Belediye Başkanı ile birlikte gezdi.

 TÜYAP Fuar alanında bu yıl 3’cüsü gerçekleştirilen EV’leniyoruz Fuarı’na Adanalıların yoğun ilgi gösterirken stantların en çok ilgi çekeni kısa adı SEYMER olan Seyhan Belediyesi Sürekli Eğitim ve Uygulama Merkezi’ninki oldu.

SEYMER ÜRÜNLERİ TANITILIYOR

Üç ayrı bölümden oluşan stantların ilkinde SEYMER ile burada üretilen ürünlerin tanımımı yapılırken 2’nci bölümde düğün köşesi, 3’üncü bölümde ise gelin hamamı köşesi bulunuyor. Burada evlenecek çiftlere yönelik SEYMER kursiyerlerinin hazırladığı el emeği göz nuru ürünler tanıtılıyor. Burada isteyen çiftler bu ürünlerden satın alabilirken elde edilen gelir SEYMER kursiyerlerine aktarılıyor.

BAŞKAN KARALAR NİKÂH KIYDI

Evleniyoruz fuarının ilk gününde Seyhan Belediye Başkanı Zeydan Karalar, bir çiftinde nikâhını kıydı. Sümeyra Kayserili ve Serdar Gülbahar çiftinin nikâhını kıyan Başkan Zeydan Karalar genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diledi.

Fuar 16 Aralık Pazar gününe kadar gezilebilecek.