Emekçi dostu Hülya Erdem | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CHP ADANA SİVAS DAVASI BASIN BÜLTENİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ADANA HAYVAN BAKIMEVİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Emekçi dostu Hülya Erdem

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, belediye çalışanlarının sosyal denge tazminatı ve diğer hakları için sözleşme imzaladı.

Bu haber 14 Nisan 2023 - 23:19 'de eklendi ve 134 views kez görüntülendi.

Ceyhan Belediyesi demek, emek demek!

Emekç dostu Hülya Erdem

İşçiye, emekçiye hakkını alın teri kurumadan vermeye özen gösteren Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, belediye çalışanlarının sosyal denge tazminatı ve diğer hakları için sözleşme imzaladı.
Tüm Bel-Sen ile imzalanan sözleşme töreninde konuşan Başkan Hülya Erdem, “Emekleriyle Ceyhanımıza değer katan belediye çalışanlarımıın hakkını, hukukunu korumak birincil görevimiz” dedi.
YÜZDE 115'E VARAN İYİLEŞTİRME
İmzalanan sözleşmenin belediyede çalışan kamu emekçisi mesai arkadaşlarına hayırlı-uğurlu olmasını dileyen işçi dostu Başkan Hülya Erdem, Başkan Yardımcıları, Müdürler, amir, şef, zabıta memuru ve diğer memurları kapsayan sözleşme kapsamında yüzde 110 ila yüzde 115 arasında değişen miktarlarda özlük hakkı iyileştirmesi yapıldığını kaydetti.
HER BAYRAM İKRAMİYE…
Başkan Hülya Erdem, sosyal hakları içeren sözleşmede ise İşçi Bayramı için bin lira, eğitim yardımı için tek çocuklu ailelere bin lira, için bin lira, Kurban Bayramı için ise 2 bin 750 lira ikramiye verileceğini dile getirdi.
Tüm Ceyhanlıları ailesi, komşusu olarak gördüğünü dile getiren Başkan Hülya Erdem, Ceyhan'ın her köşesinde hizmet üreten tüm belediye çalışanlarına teşekkür etti. Başkan Erdem, “Ceyhan Belediyesi demek, emek demek” ifadelerini kullandı.