Devlet BAHÇELİ Adana’ya güveniyor! | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

GASTRONOMİ TRENİ BELEMEDİK’E GELİYOR

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Deneme yanılma yöntemiyle belediye yönetilemez!

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Adana Lezzet Festivali 6-7-8 Ekim’de halkla buluşuyor

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Gençlere Bin 500 TL Eğitim Desteği

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Devlet BAHÇELİ Adana’ya güveniyor!

Adana’nın sahip olduğu potansiyeli bildiklerini, Adana’ya güvendiklerini kaydettiler, tüm hemşehrilerine selamlarını ilettiler.” dedi.

Bu haber 13 Temmuz 2023 - 12:51 'de eklendi ve 148 views kez görüntülendi.

Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Adana Milletvekilleri Muharrem Varlı ve Ayşe Sibel Ersoy'u kabul eden MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye seçim sonuçlarına dair bilgiler verilirken, yapılan değerlendirmeler paylaşıldı.

İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Cenab-ı Allah nasip ederse MHP olarak Adana'ya daha çok hizmet etmek istediğimizi, bunun için daha çok çalışıp, gayret göstereceğimizi Sayın Genel Başkanımıza ifade ettik. Kendileri de, Adana'nın sahip olduğu potansiyeli bildiklerini, Adana'ya güvendiklerini kaydettiler, tüm hemşehrilerine selamlarını ilettiler.” dedi.

Devlet Bahçeli Adana'ya güveniyor!
MHP Adana kurmaylarından Devlet Bahçeli'ye ziyaret…
Kurmaylardan Bahçeli'ye Adana raporu…
Yusuf Kanlı, Muharrem Varlı ve Ayşe Sibel Ersoy'dan Bahçeli'ye ziyaret…
Devlet Bahçeli, hemşehrilerine selam gönderdi

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, MHP MYK Üyesi Adana Milletvekili Muharrem Varlı, MHP , birlikte MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi ziyaret ettiler.

Bahçeli, hemşehrilerine selam gönderdi

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, Adana Milletvekilleri Muharrem Varlı ve Ayşe Sibel Ersoy'u kabul eden MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye seçim sonuçlarına dair bilgiler verilirken, yapılan değerlendirmeler paylaşıldı. Adanalı kurmaylarının ziyaretinden memnun olan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, hemşehrilerine selamlarını iletti.

Bahçeli'ye Adana raporu…

Yusuf Kanlı, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, “Sayın Genel Başkanımıza 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri ve Seçimlerinin sonuçlarını, sonuçlara ilişkin analizleri ve değerlendirmeleri içeren bilgileri arz ettik. Ayrıca çalışma programlarımıı sunduk. Sayın Genel Başkanımız, tüm olumsuz ve acımasız kampanyalara rağmen MHP ve Cumhur İttifakı olarak başarılı sonuçlar alındığını belirttiler, tüm teşkilatlarımıza, tüm mensuplarımıza teşekkür ettiler.” bilgisini verdi.

Adana'ya güvendiklerini söyledi

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Cenab-ı Allah nasip ederse MHP olarak Adana'ya daha çok hizmet etmek istediğimizi, bunun için daha çok çalışıp, gayret göstereceğimizi Sayın Genel Başkanımıza ifade ettik. Kendileri de, Adana'nın sahip olduğu potansiyeli bildiklerini, Adana'ya güvendiklerini kaydettiler, tüm hemşehrilerine selamlarını ilettiler.” de