DEMİRTAŞ, 33 BİN SEYİRCİ KAPASİTELİ ADANA ŞEHİR STADYUMU'NDA İNCELEMELERDE BULUNDU | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

DEMİRTAŞ, 33 BİN SEYİRCİ KAPASİTELİ ADANA ŞEHİR STADYUMU’NDA İNCELEMELERDE BULUNDU

Bu haber 24 Kasım 2018 - 17:05 'de eklendi ve 18 views kez görüntülendi.

Vali , Sarıcam İlçesi’nde 102 dönüm arazi üzerine inşa edilen ve tamamlanma aşamasına gelen 33 bin seyirci kapasiteli  Şehir Stadyumu’nda incelemelerde bulundu.

 

İncelemeleri sırasında, stadyumda yapılan son çalışmaları inceleyen ve yetkililerden bilgiler alan Vali Mahmut Demirtaş, yeni stadın hizmete girmesiyle birlikte kentin 50 yıllık tesis sorunun giderilmiş olacağına dikkat çekti.

 

İleri teknoloji ve bir çok sosyal donatıyla inşa edilen UEFA standartlarındaki stadyumun tamamlanıp hizmete girmesiyle, Adana’nın yanı sıra bölge ve ülke sporuna çok önemli katkı sağlanacağını belirten Vali Mahmut Demirtaş, yetkililerden, eksikliklerin bir an önce ve titizlikle tamamlanmasını istedi.

 

Vali Mahmut Demirtaş, spor turizminin gelişmesinin yanı sıra Adana ve ülke sporuna çok önemli hizmetler verecek olan Adana Şehir Stadyumu’nun yapımından dolayı devlet yetkilileri başta olmak üzere emeği geçen tüm kişi, kurum ve kuruluşlara teşekkür etti.