Cumhurbaşkanımızı çok daha açık farkla yeniden seçeceğiz | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Toplumsal şiddet bitsin artık”

Genel, Gündem, Sağlık, Siyaset, Yerel Haberler

“Bahçede 2, markette 20 lira”

Genel, Siyaset, Yerel Haberler

Cumhurbaşkanımızı çok daha açık farkla yeniden seçeceğiz

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı; Milletvekilleri, MYK Üyeleri, Milletvekili Adayları ve tüm kadrolarla istişare toplantısında Cumhurbaşkanı Seçimi için yapılan çalışmaları istişare etti.

Bu haber 17 Mayıs 2023 - 14:34 'de eklendi ve 152 views kez görüntülendi.

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı; Milletvekilleri, MYK Üyeleri, Milletvekili Adayları ve tüm kadrolarla istişare toplantısında Cumhurbaşkanı Seçimi için yapılan çalışmaları istişare etti.

“Allah'ın izni ve yardımıyla, aziz milletimizin desteğiyle inşallah Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı çok daha açık farkla yeniden seçeceğiz.”

“Cumhurbaşkanımızı çok daha açık farkla yeniden seçeceğiz”

Yusuf Kanlı'dan “İkinci tur” mesajı!

“Hepimize, tüm vatandaşlarımıza sorumluluk düşüyor!”

ADANA – Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, “Allah'ın izni ve yardımıyla, aziz milletimizin desteğiyle inşallah Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı çok daha açık farkla yeniden seçeceğiz.” dedi.

Başkan Yusuf Kanlı, tüm kadrolarla istişare etti

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı; MYK Üyesi Adana Milletvekili , Adana Milletvekili Ayşe Sibel Ersoy, , Genel Başkan Başdanışmanı Hüseyin Sözlü, 28. Dönem Milletvekili Adayları, İl Divan Kurulu Üyeleri, Adana Ülkü Ocakları Başkanı Cem Tutsoy, merkez ilçe Başkanları Tamer Yücel, Hasan Öztuğ ve 'nın katılımlarıyla düzenlediği toplantıda 14 Mayıs'ta yapılan seçimi ve sonucunu değerlendirirken, 28 Mayıs'ta gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanı Seçimiyle ilgili istişarede bulundu.

İkinci tur çalışmasının yol haritası hazırlandı

Geçen seçim sürecinde görülen eksiklikler, saha faaliyetlerinde yapılan gözlemler, halkın ilgisi, talep, beklenti ve iletilen sorunlar ile çalışma stratejisinin zayıf ve güçlü yönlerinin irdelenip, çıkarımlar yapıldığı toplantıda katılımcıların görüşleri dinlendi. Yine toplantıda, ikinci tura kalan ve 28 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanı Seçimi ile ilgili çalışma planları istişare edilerek, yol haritası hazırlandı.

“Sayın Cumhurbaşkanımızı yeniden seçeceğiz”

MHP Adana İl Başkanı Yusuf Kanlı, toplantının ardından yaptığı açıklamada “MHP olarak Adana'da yoğun ve hareketli bir seçim süreci yaşadık. Vatandaşlarımızın sandığa yansıttığı iradeyi alıp başımızın üzerine koyduk. Şimdi tüm dünyada merak edilen, beklenen, izlenen asrın seçiminin ikinci turu var. Allah'ın izni ve yardımıyla, aziz milletimizin desteğiyle inşallah Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı çok daha açık farkla yeniden seçeceğiz.” ifadesini kullandı.

“Türkiye'nin etkisinin sıfırlanması isteniyor”

'nın “Türk ve Türkiye Yüzyılı” gibi yüksek bir hedef ortaya koyduğunu, bunun adım adım ilerlediğini belirten Başkan Kanlı “Bu hedef bütün milletimizin hedefi iken, maalesef terör örgütleriyle hedef birliği yapan, ABD'nin, AB'nin güdümüne giren, Londra tefecilerine umut bağlamış gayri milli bir adayla Türkiye'nin yeniden teröre boyun eğmesi, hızının ve sesinin kesilmesi, Orta Asya'dan, Kafkaslara, Balkanlardan içlerine kadar var olan etkisinin sıfırlanması isteniyor. Buna izin vermemeliyiz. Bu şuur, bu inanç ve kararlılıkla sahada olacağız. O yüzden hepimize, tüm vatandaşlarımıza sorumluluk ve görev düşüyor.” dedi.