ÇUKUROVA SİFED AİLESİ DEPREMZEDE ÇOCUKLARI UNUTMADI | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

ÇUKUROVA SİFED AİLESİ DEPREMZEDE ÇOCUKLARI UNUTMADI

Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (ÇUKUROVA SİFED) ailesi, bayramda da deprem bölgesindeydi.

Bu haber 23 Nisan 2023 - 16:58 'de eklendi ve 236 views kez görüntülendi.

ÇUKUROVA SİFED ailesi bayramda depremzede çocukları unutmadı

Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle evlerini, ailesini, akrabalarını kaybeden depremzedelerle diyaloğunu kesmeyen Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (ÇUKUROVA SİFED) ailesi, bayramda da deprem bölgesindeydi.
ÇUKUROVA SİFED Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kış ve Yönetim Kurulu Üyeleri Üyeleri, bayramda Hatay’da ve Malatya’da aileleri ziyaret etti, çocuklara oyuncak ve çeşitli hediyeler sundu.
Antakya, Samandağ, Arsuz ve Malatya’daki vatandaşlarla yakından ilgilenen, bayramlarını kutlayan ve maddi-manevi destek olan ÇUKUROVA SİFED ailesi, bayrama buruk giren depremzedelerin başka ihtiyaçlarını da not aldı.
Sanatçı Suavi’nin Hatay Serinyol’da uygulamaya koyduğu modern çadırkent Dostlar Yerleşkesi’ni ziyaret edip Suavi’den bilgiler alan ve eksiklikleri gidermeye çalışan ÇUKUROVA SİFED ailesi, yol boyunca sıralanan çadırkentlerdeki vatandaşları da yalnız bırakmadı. Arsuz İskender Sayek Kültür Merkezi’ni de ziyaret edip depremzedeler için yapılan çalışmalar ve etkinliklerle ilgili bilgi alan ÇUKUROVA SİFED ailesi, Malatya’da da çadırkentleri ziyaret edip çocuklara oyuncak dağıttı, eksiklikleri tek tek not aldı. 6 Şubat’tan bu yana depremin vurduğu tüm bölgelerde çalışmalar yapan, depremzedeleri her fırsatta ziyaret edip her türlü desteği sunan ÇUKUROVA SİFED ailesi adına konuşan Başkan Hüseyin Kış, “Ülkemiz ne yazık ki deprem nedeniyle büyük bir yara aldı ve maalesef bayrama buruk girdik. Depremzede vatandaşlarımıza desteğimiz devam edecek. Bu zorlu günlerimizi hep birlikte kardeşçe, yardımseverlik duygularıyla ve dünyaya örnek bir dayanışmayla atlatabileceğimize inanıyorum” dedi.
ÇUKUROVA SİFED Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kış, ziyaretlerin ve depremzede vatandaşların eksikliklerin giderilmeye devam edileceğini sözlerine ekledi.