ÇUKUROVA GİAD’IN GELENEKSEL BULUŞMALARI ARTIK YENİ HİZMET BİNASINDA | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CHP ADANA SİVAS DAVASI BASIN BÜLTENİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ADANA HAYVAN BAKIMEVİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

SEYHAN’I GELECEĞE HAZIRLIYOR

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ÇUKUROVA GİAD’IN GELENEKSEL BULUŞMALARI ARTIK YENİ HİZMET BİNASINDA

Bu haber 01 Aralık 2022 - 15:31 'de eklendi ve 131 views kez görüntülendi.

30'uncu kuruluş yıldöümünde 'ya çok amaçlı hizmet binası kazandıran Çukurova GİAD ailesi, dayanışmanın eseri olan tesiste ilk defa düzenlenen Geleneksel Öğle Yemeği etkinliğinde buluştu. Yeşil alanlarla iç içe olan çok amaçlı hizmet binasının nehir manzaralı terasındaki programda, Guinness Rekorlar Kitabı'na girmeyi başaran Ciğerci Ulaş'ın işletmecisi, dernek üyesi Gül Kıstak'ın ekibi tarafından pişirilen kebaplar ikram edildi.
Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Adana'nın geleceğine yön veren genç iş insanlarını tek çatı altında buluşturan sivil toplum kuruluşu olarak sosyal etkinliklere verdiklerini önemi bu organizasyonda da ortaya koydu. Güneşli bir sonbahar gününde Çukurova GİAD Hizmet Binası'nın terasında bir araya gelen Adanalı genç iş insanları, keyifli sohbetlerle dostluklarını pekiştirdi.
Etkinliğe katılan tüm üyelerle selamlaşarak hal hatır sorun Çukurova GİAD Başkanı Ömer Faruk Sakarya, hizmet binasının yapımında bağış ve emekleriyle destek veren hemşehrilerine bir kez daha teşekkür etti.
Başkan Sakarya, “Çukurova GİAD Hizmet Binamı, Adanalı genç iş insanlarının çeşitli cemiyet etkinliklerine, konferans ve toplantılara ev sahipliği yaparken eğitim faaliyetlerimiz için de konforlu bir mekân olacak. ‘Gençlere yatırım geleceğe yatırım' sloganıyla hayata geçirdiğimiz Çukurova GİAD Akademi programını hizmet binamızda ürekli hale getireceğiz. Türkiye için nitelikli insan kaynaklarını yetiştirmeye, girişimci genç iş insanlarını çalışma hayatına kazandırmaya devam edeceğiz.” diye konuştu.