Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nde bayramlaşma coşkusu | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nde bayramlaşma coşkusu

Kurban Bayramı nedeniyle Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nde (ÇGC) bayramlaşma etkinliği düzenlendi.

Bu haber 28 Haziran 2023 - 19:27 'de eklendi ve 382 views kez görüntülendi.

ÇGC’de bayramlaşma

Kurban Bayramı nedeniyle Çukurova Gazeteciler Cemiyeti’nde (ÇGC) bayramlaşma etkinliği düzenlendi. ÇGC Başkanı Cafer Esendemir; gerek koronavirüs, gerek deprem, gerekse seçim sürecinde basın sektörünün çok zor ve telafisi mümkün olmayan günler geçirdiğini belirterek, “Bu bayram yeni başlangıçların habercisi olsun. Basın sektörünün her yönden kalkınması ve gelişmesi adına önemli adımlar atılırken, çalışanların da haklarına yönelik kolaylıklar sağlansın” dedi.

ÇGC Kültür ve Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen bayramlaşmaya katılan TSYD Adana Şube Başkanı Kerim Hoşfikirer ile ÇGC Başkan Yardımcılarından Engin Kanber, Dilek Akın ve Hüseyin Arat, Genel Sekreter Yasemin Atasoy, Mali Sekreter Süreyya Uri ve Çukurova Metropol Gazetesi İmtiyaz Sahibi Tanır Uzelgeçici, Zirve Gazetesi Sahibi Veli Uçuk, Busineslife Dergisi Yönetim Kurulu Başkarı Kerem Demiral, Bizim Adana Gazetesi Sahibi Salih Güleç, Yüreğir Belediyesi Basın Danışmanı Şehmus Baysal ile Cemiyet üyeleri ve gazeteciler katıldı.

İkramlarla birlikte gayet samimi bir ortamda geçen bayramlaşmada sohbetin ana konusu basın sektörü oldu.