Çukurova Belediye Başkan Aday Adaylığına ilgi giderek artıyor | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Çukurova Belediye Başkan Aday Adaylığına ilgi giderek artıyor

Bu haber 21 Ekim 2018 - 11:15 'de eklendi ve 27 views kez görüntülendi.

Türkiye genelinde gerek belediye başkan aday adaylığına, gerekse belediye meclis üyeliklerine yapılan başvurular devam ederken, Çukurova Belediye Başkan Aday Adaylığına gösterilen ilgi giderek artıyor. Cumhuriyet Halk Partisi Çukurova İlçe Örgütü Başkanvekili Ali Uçar durumdan son derece memnun.

Partililerimiz Çukurova İlçemize hizmet etmek için yarışıyor

CHP Çukurova İlçe Belediye Başkanlığının yanı sıra, Çukurova İlçe Belediye Meclis üyeliği için yapılan yoğun başvurular, partililerimizin Çukurova ilçesine ve Çukurova halkına hizmet etme isteğini ortaya koymaktadır. Aday adaylarımızın tamamının bilgi, birikimleri ve donanımları hizmetlerini başarıyla yerine getirebilecek düzeydedir, diyen CHP Çukurova İlçe Başkanvekili Ali Uçar” Aday adaylarımıza başarılar dilerim” dedi.

Daha güzel bir Çukurova mümkün

CHP Çukurova İlçe Başkanlığında partililerin yoğun katılımıyla birlikte aday adaylığını açıklayan İlhan Şahin daha önce söylediklerini tekrar ederek sözlerine şu şekilde başladı:

Israrlıyım dostlarım, ısrarlıyım yoldaşlarım daha güzel bir Çukurova mümkün diyorum. Güzellikleri birlikte başaracağız, iyiye, doğruya birlikte ulaşacağız. Kadınımızla, gencimizle örnek bir ilçe yaratacağız.  Kadınlarımızın aş, iş derdi olmayacak, kadınlarımızın ve gençlerimizin ekonomik hayata etkin şekilde katılmasını sağlayacağız. Gençlerimizin kapısını çalacak bir ablaları olacak; size söz veriyorum dedi.

Sağlıklı bir kent sağlıklı bir yaşam

Çukurova İlçe Belediyesi Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu açıklayan Şehir Plancısı Ulaş Çetinkaya “ Sağlıklı bir kent sağlıklı bir yaşam parolamız” ile adil, demokratik, katılımcı bir yönetim anlayışımızın hayat bulacağı belediyecilik anlayışını hayata geçireceğiz. Partimizin sosyal belediyecilik hizmetleri arasında öncelikli gördüğü öğrenci yurtlarımızın yapımına hız vereceğiz dedi.

Aday adaylarımızla gurur duyuyoruz

CHP Çukurova İlçe binamızda aynı gün birkaç dakika ara ile aday adaylıklarını açıklayan İlhan Şahin İle Ulaş Çetinkaya’ya başarılar dileyen Çukurova İlçe Başkanvekili Ali Uçar “Aday adaylarımızla gurur duyuyoruz” dedi.