CHP'Lİ BAŞKAN ADAY ADAYLARI TEKİN VE ŞAHİN'DEN SÖZÜTEK'E DESTEK ZİYARETİ. | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CHP’Lİ BAŞKAN ADAY ADAYLARI TEKİN VE ŞAHİN’DEN SÖZÜTEK’E DESTEK ZİYARETİ.

Bu haber 28 Kasım 2018 - 14:50 'de eklendi ve 27 views kez görüntülendi.

 Cumhuriyet Halk Partisi’nden, merkez Çukurova İlçe Belediyesi Başkanlığı’na aday adayı olan Av. ile Mekin Şahin, Adana ESOB Başkanı ’i ziyaret ederek, çalışmalarını anlattılar, adaylık sürecinde esnaf desteği istediler.

Birlik ve Adana Minibüsçüler Esnaf Odası Başkanı Nihat Sözütek, Başkan Vekili ve Yağlı Boyacılar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Göktaş, Birlik Yönetim Kurulu Üyesi ve Semt Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akçay ile Emlakçılar Esnaf Odası Başkanı Rabia Ülkü Uçar, Adana Fırıncılar Esnaf Odası Başkanı Ali Tekin’in de hazır bulunduğu ziyarette, Çukurova Belediyesi Başkan Aday Adayı olan Av.Oya Tekin, ilçeye yapacağı çalışmalar ve hazırladığı projeler hakkında bilgi verdi. Oya Tekin, Çukurova ilçesinin Adana’nın incisi olduğunu ve aday olması, seçilmesi halinde çok güzel yaşam alanları oluşturmak için çaba göstereceklerini  söyledi.

Aday Adayı Tekin’den sonra Başkan Sözütek’i makamında ziyarete gelen Mekin Şahin de, Adana’da uzun yıllardır bürokratlık yaptığını ve şehri, ilçeyi iyi tanıdığını belirterek, adaylığının kesinleşmesi halinde belediye başkanlığını da mutlaka kazanacağına inandığını belirtti.  Mekin Şahin, Çukurova’nın Adana’nın parlayan yüzü olduğuna da işaret ederek, başkan olması halinde ilçenin adını Türkiye’ye ve dünyaya duyuracak etkinliklere imza atacaklarını da kaydetti.

Birlik Başkanı Nihat Sözütek de, hem Oya Tekin hem de Mekin Şahin’in, Adana’ya hizmet yapacak kapasitede aday adayları olduğuna işaret ederken, “Hayırlı uğurlu olsun. Hayırlısı ise olsun. Yolunuz açık olsun. Başarılar diliyorum”diyerek uğurladı.