CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Niğde’ye geliyor | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Niğde’ye geliyor

Bu haber 22 Ağustos 2022 - 11:43 'de eklendi ve 113 views kez görüntülendi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 23 Ağustos 2022 tarihinde Niğde’yi ziyaret edeceği açıklandı.

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Niğde’ye yaptığı son ziyaretin 08.09.2016 tarihinde Bor’un Çukurkuyu kasabasında, 15 Temmuz Şehidi Ömer Halisdemir mezarını ziyaret ederek gerçekleştirdiği hatırlattı. “Niğde Genel Başkanımızı özledi” diyen Gürer, ilin tarihinde ilk kez bir partinin grup toplantısının Niğde’de  yapılacağını da  belirterek, “Niğde ilinin sahipsizliğine ilk seçimde  halkımızın oyları ile iktidar olup son vereceğiz” dedi.

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer, “ Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, 23 Ağustos Salı günü saat 10:30’da Şadırvan Parkı ve civarında esnaf ziyareti yaparak halkımızla buluştuktan sonra Niğde tarihinde ilk kez bir partinin grup toplantısı gerçekleşecektir. CHP TBMM  Grup toplantısı saat 13:30’da Kültür Merkezi’nde yapılacaktır. Genel Başkanımız, Genel Merkez yöneticilerimiz ve milletvekillerimiz ile halka açık gerçekleşecek grup toplantımızdan sonra da muhtarlar, sivil toplum kuruluşları ve kanaat önderleri ile  de görüşecektir ” dedi.

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun ziyaretini Niğde için tarihi bir gün olarak değerlendirerek, “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu Niğdeliler coşku ile karşılayacaklar ve Niğde misafirperverliğini göstereceklerdir” diye konuştu.

Gürer, “Türkiye’nin içinde yaşadığı sorunlardan arındıracak, Türkiye’de dönüşümü sağlayacak, hak- hukuk-adalet kavramını yaşama geçirecek ve Niğde’nin tarihini değiştirecek bir lideri burada misafir edeceğiz. Hemşerilerimin duyarlılığına inanıyorum. Genel Başkanımızın bize öğretisi, anlatısı ve talebi; hiç kimseyi ayırmadan herkesin sorununu çözecek ve ülkeyi kardeşlik ve barış içinde geleceğe taşıyacak bir noktaya getirme anlayışı ile çalışıyoruz. Niğdeli hemşerilerimiz parti ayrımı gözetmeden Genel Başkanımızı karşılamaya davet ediyoruz” dedi.

CHP Niğde Milletvekili Ömer Fethi Gürer Niğde’de CHP Milletvekili ve Genel Başkan Baş Danışmanı Erdoğan Toprak Koordinasyonunda 7 Milletvekili ve Genel Başkan Danışmanı Prof.Dr Muhammet Çakmak ile  il merkezi ve ilçelerde bir dizi ziyaret gerçekleştirdiğini, Niğde il, İlçe, Kadın, Gençlik Kolları, Belde Başkan ve yöneticilerinin de yer aldığı ön çalışmalar ile Niğde Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu karşılamaya hazır olduğunu ifade etti.

https://www.yenibizimadana.com/wp-content/uploads/2022/11/WhatsApp-Image-2022-11-24-at-18.25.06.jpeg