CHP CEYHAN’DA ERDİL DEDEOĞLU İDDİALI GELİYOR | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

GASTRONOMİ TRENİ BELEMEDİK’E GELİYOR

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Deneme yanılma yöntemiyle belediye yönetilemez!

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Adana Lezzet Festivali 6-7-8 Ekim’de halkla buluşuyor

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Gençlere Bin 500 TL Eğitim Desteği

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

CHP CEYHAN’DA ERDİL DEDEOĞLU İDDİALI GELİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ceyhan İlçe Başkanı Erdil Dedeoğlu, CHP’nin Türkiye’nin birleştirici gücü, sigortası olduğunu belirtti.

Bu haber 27 Ağustos 2023 - 12:50 'de eklendi ve 88 views kez görüntülendi.

CHP'DE DEDEOĞLU İDDİALI GELİYOR

CHP Ceyhan İlçe Kongresi'nde başkanlığa aday olacağıı açıklayan CHP Ceyhan İlçe Başkanı Erdil Dedeoğlu, “Partililerimin sağduyusuna güvenerek çıktığım bu yolda beni yalnız ırakmayacaklarına inanıyorum. Elbirliğiyle ve samimiyetle partimizin bayrağını daha yukarılara çıkarmak istiyoruz” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Ceyhan İlçe Başkanı Erdil Dedeoğlu, CHP'nin Türkiye'nin birleştirici gücü, sigortası olduğunu belirtti.

'ün Cumhuriyet'le birlikte iki büyük eserinden biri olan CHP'nin her zamankinden daha güçlü bir yapıyla yerel seçimlere hazırlandığını kaydeden Başkan Dedeoğlu, 6 Eylül'de gerçekleşecek Ceyhan İlçe Kongresi'nde İlçe Başkanlığı'na aday olduğunu bildirdi.

KUCAKLAYICI VE YAPICI

Kucaklayıcı, yapıcı, Cumhuriyet ilke ve inkılaplarına bağlı, Atatürk'ün fikirleri ışığında ilerleyen CHP'nin Ceyhan İlçe Başkanı olarak görev yapmaktan duyduğu onuru ve gururu paylaşan Başkan Dedeoğlu, “CHP, bir fikir partisidir. Demokrasiyi tüm katmanlarıyla benimsemiş, içselleştirmiş, daima millet için milletten yana tavrıyla hareket etmiş partimiz, her zaman Türkiye'nin güvencesi olmuştur” dedi.

BAŞARI TEK HEDEF

Sosyal demokrasi ve Atatürkçülük siyasi ideolojisi kapsamında herkesin ve her kesimin bir araya gelebildiği CHP'nin Ceyhan'da daha başarılı olabilmesi için tüzük kuralları çerçevesinde, halkla bütünleşik bir yapıyla hareket edeceğini dile getiren Başkan Erdil Dedeoğlu, “Partililerimin sağduyusuna güvenerek çıktığım bu yolda beni yalnız bırakmayacaklarına inanıyorum. Elbirliğiyle ve samimiyetle partimizin bayrağını daha yukarılara çıkarmak istiyoruz” diye konuştu.