ÇGC, depremzedelere kişisel bakım sağladı | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Yeni Doğan Bebeklere ‘Hoş Geldin’

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

kültür sanat merkezi protokolü

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ÇED BAŞKANI TEKBAŞ, GÜVEN TAZELEDİ

Adana Özel, Genel, Gündem, Yerel Haberler

DR. ANIL TANBUROĞLU ADAYIM DEDİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ÇGC, depremzedelere kişisel bakım sağladı

ÇGC, depremzedelere kişisel bakım sağladı

Bu haber 14 Mart 2023 - 10:47 'de eklendi ve 161 views kez görüntülendi.

ÇGC, depremzedelere

kişisel bakım sağladı

Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 üyüklüğündeki depremler ile Hatay merkezli 6.4 ve 5.8 şiddetindeki sarsıntıların ardından harekete geçen Çukurova Gazeteciler Cemiyeti, sosyal tesisleri barınma ve çalışma alanı olarak açarken, burada kalan depremzedelerin de kişisel bakımlarının yaptırılmasını sağladı.

Seyhan Halk Eğitimi Merkezi bünyesinde bulunan berber ve kuaförler, ÇGC Sosyal Tesisleri'ne gelerek depremzedelere kişisel bakım hizmeti verdiler.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu (TGF) Genel , “Üyelerimize ve sosyal tesislerimizde barınan tüm meslektaşlarımıza her konuda destek oluyoruz. Özellikle çinde bulunduğumuz şartlarda hem hijyen hem de moral-motivasyon bakımından kişisel bakım da çok önemli. Depremin ardından başlatılan gönüllü seferberliğine halk eğitim merkezlerinin destek vermesinden büyük mutluluk duyduk. Bu anlamda bize destek veren Seyhan Halk Eğitimi Merkezi yetkilileri ve usta öğreticilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Seyhan Halk Eğitimi Merkezi'ndeki berber ve kuaförlerin depremzede vatandaşlara ve çocuklara ücretsiz berberlik hizmeti sunmasının önemli olduğunu kaydeden Esendemir, böyle zor günlerde el ele verip kenetlenmenin sosyal dayanışmayı güçlendirdiğini vurguladı.

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti sayesinde kişisel bakımlarını yaptırma imkânı bulan depremzedeler ise, bu zor günlerde kendilerini yalnı bırakmadıkları için berberler, kuaförler ve Seyhan Halk Eğitimi Merkezi yetkililerine teşekkürlerini ilettiler.