CEYHAN’IN ÇOCUKLARI ÖNCELİKLİ… | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CEYHAN’IN ÇOCUKLARI ÖNCELİKLİ…

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, belediye bünyesindeki bale ve halk oyunları kursiyerlerinin geleceğe imza atacaklarını belirtti

Bu haber 23 Temmuz 2023 - 13:13 'de eklendi ve 85 views kez görüntülendi.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, belediye bünyesindeki bale ve halk oyunları kursiyerlerinin geleceğe imza atacaklarını belirtti

Öncelik Ceyhanlı çocukların…

Ceyhan’da çocuklar spor ve kültür-sanatla yoğruluyor

Ceyhan Belediyesi, Türkiye’nin geleceğine imza atacak çocukların önemini bilerek hareket ediyor. Çocukların gelişiminde kültür-sanat ve sporun vazgeçilmezliğine vurgu yapan Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Ceyhan Belediyesi bünyesinde düzenlenen ücretsiz kurslarla çocukların gelişimine katkı sağladıklarını belirtti.
Kursiyer çocukları ve eğitimcileri ziyaret eden Başkan Hülya Erdem, bale ve halk oyunları kurslarındaki çocukların derslerine misafir oldu. Çocukların neşelerini paylaşan Başkan Hülya Erdem, “Evlatlarımızın gülen yüzleri için aralıksız çalışmaya devam ediyoruz” diye konuştu.
“CANLA BAŞLA ÇALIŞIYORUZ”
Ceyhan’da hemen tüm dallarda bir çok kurs düzenlediklerini anlatan Başkan Hülya Erdem, “Spor, kültür-sanat ve sosyal alanlarda hem çocuklarımızın gelişimini destekliyor hem de ailelerimizle diyaloğumuzu artırıyoruz. Aynı zamanda yetenekli çocuklarını maddi imkansızlıklar nedeniyle istedikleri kurslara gönderemeyen hemşehrilerimizin bu alandaki boşluğu doldurmalarına yardımcı oluyoruz. Ceyhan’ın çocuklarının hem ailelerine hem ilçemize hem de ülkemize faydalı bireyler olması için canla başla çalışmayı ilke edindik” ifadelerini kullandı.
Çukurova’nın tek, Ceyhan’ın ilk ve tek kadın Belediye Başkanı Hülya Erdem’in anne şefkatiyle çeşitlendirdiği hizmetler hız kesmeden devam edecek.