CEYHAN’DA SİNEKLE MÜCADELE | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CEYHAN’DA SİNEKLE MÜCADELE

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, Adana Büyükşehir Belediyesi ekiplerine destek için sinekle mücadele araçlarını hizmete sundu.

Bu haber 01 Ağustos 2023 - 14:13 'de eklendi ve 92 views kez görüntülendi.

Ceyhan – Adana Büyükşehir el ele verdi sinekle mücadele ediyor

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, ilçe genelinde Adana Büyükşehir Belediyesi ekipleriyle birlikte çalışmalara destek vermek üzere sinekle mücadele araçları aldı.
“Sinekle mücadelede biz de varız” diyen Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, ilçenin dört bir yanında her akşam hummalı bir çalışma yürüttüklerini söyledi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’la her hizmette uyum içerisinde çalışan Başkan Hülya Erdem, “Adana Büyükşehir Belediyemizin ilçe genelinde yaptığı sinekle mücadele hizmetine biz de Ceyhan Belediyesi olarak araçlarımızla destek veriyoruz. Halkımızın rahat ve huzurlu bir yaşam sürmesi için tüm imkanlarımızı seferber etmiş durumdayız. Halkımızda hizmette sınır tanımıyoruz” diye konuştu.

“FEDAKARLIKTAN KAÇINMAYIZ”
Sineksiz, huzurlu bir Ceyhan için çalışmalara aralıksız devam ettiklerini kaydeden Başkan Hülya Erdem, “Hiçbir bahaneye meydan vermeden vatandaşın sağlığını ön plana alarak hareket ediyoruz. Bizim anlayışımızda hizmet ayrımı yok. Belediyemizin imkanları ölçüsünde hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Başkan Hülya Erdem, Ceyhan’a sunduğu hizmetler ve katkılar nedeniyle Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar’a ve Büyükşehir ekiplerine teşekkür etti.