CEYHAN’DA ÖMER ÇELİK RÜZGÂRI | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

CEYHAN’DA ÖMER ÇELİK RÜZGÂRI

Bu haber 16 Ekim 2018 - 12:24 'de eklendi ve 29 views kez görüntülendi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik ve beraberindeki heyet Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak’ı makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Ceyhan Belediyesi’nin yaptığı faaliyetler hakkında istişarelerde bulunuldu.

İLÇE DANIŞMA MECLİSİ TOPLANTISI

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Ömer Çelik Ceyhan Belediyesi ziyareti sonrası Ceyhan Murat Göğebakan Kültür Merkezi’nde düzenlenen Ak Parti Ceyhan İlçe Danışma Meclisi toplantısına başkanlık etti. Toplantıya Çelik ‘in yanı sıra Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Adana Milletvekilleri, Ak Parti İl Başkanı , Ak Parti Ceyhan İlçe teşkilatı ve partililer ile çok sayıda vatandaş katıldı.

ÇELİK: CEYHAN’IN ÖZELLİĞİ BİRLİK VE KARDEŞLİK DUYGUSUNUN HER ZAMAN EN ÜST SEVİYELERDE OLMASIDIR.

Ak Parti Ceyhan İlçe Danışma Toplantısı’nda konuşan Çelik; Geçmiş dönemde görev yapan arkadaşlarımız ile yeni arkadaşlarımız her zaman kol koladır. Geçmişten bugüne Ceyhan da pek çok bayrak yarışı gerçekleşti, pek çok devir teslim yaptık ama hiç aramızda kavga husumet fitne fesat çıkmadı, Ceyhan, kardeşliği koruyan bu güzelliği bizlere yaşatan müstesna bir ilçemiz, onun için ceyhanımıza gelmek her zaman bizim için mutluluk, buraya geldiğimiz zaman yorulmuyoruz tam tersi buraya geldiğimiz zaman daha çok dinleniyoruz.

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçtikten sonra ki ilk yerel seçimlerimize gidiyoruz inşallah bundan sonra da sizin göstereceğiniz kararlılıkla ve çalışmayla Ceyhan AK Parti’nin elinde olmaya devam edecek.

Ceyhan’da AK Parti belediyeciliği devam edecek. 15 Aydır Ceyhanımızda güzel bir huzur var, birlik ve güzel bir beraberlik tablosu var, şimdi Belediye Başkanımız da ifade etti önümüzde ki dönemde aday adayı kardeşlerimiz içerisinden iki kriteri gözeterek bir aday seçeceğiz bunlardan bitanesi AK Parti’nin ahlaki ilkelerine uyum diğeri de hangi kardeşimizle belediyenin AK Parti’de kalmasına ve devam etmesi yönünde ki iradeyi daha kolay yakalayabiliriz, tabi bu aday adayları arkadaşlarımız içinde içlerinden bir tanesi aday olduğu zaman diğerleri bu kriterleri karşılayamıyor anlamına gelmeyecek, sadece bir tanesine öncelik verilmiş olacak ve eşitler arasında birinci olacak, eşitler arasında birinci olan bu kardeşimize bütün aday adayları başta olmak üzere hepimiz destek vereceğiz ve coşkuyla ona sahip çıkacağız. Ceyhan’da AK Belediyeciliğin daha çok damga vurması için bütün gücümüzle onu destekleyeceğiz.

Çelik; bir mıh bir nal, bir nal bir at, bir at bir savaşçının hayatını değiştirir ve bir savaşçı bir savaşın kaderini değiştirerek bir ülkenin kaderini değiştirir onun için her bir kardeşimiz, arkadaşımız,gönüldaşımızın katkı verdiği bu büyük siyasetle, AK Parti siyasetiyle Türkiye’nin büyümesine, güçlenmesine ve önündeki tuzakların bozulmasına imza attığı gibi aynı zamanda Dünyanın dışında umudu Türkiye ile olanlarla duası Türkiye ile olanlarla büyük bir kardeşlik bağının kurulmasına imkan sağlamaktadır. Yaptığımız iş çok büyük sorumluluğumuz çok ağırdır.

Önemli olan çalışmak, aklımızı, irademizi kullanmaktır ama tüm bunların faydalı olabilmesi için de birliğimizi ve dirliğimizi korumaktır.

Mustafa Kemal Atatürk ülkemizin kurucusudur, hepimizin ortak değeridir, bugünde Ankara’nın başkent oluşunu kutluyoruz, başta Mustafa kemal Atatürk olmak üzere milli mücadelenin kahramanlarına bütün şehitlerimize terörle mücadele de şehit olmuş kardeşlerimize, zeytindalı harekatında, Afrin’de şehit olmuş kardeşlerimize 15 temmuz gecesi kahramanlık göstererek şehit olmuş bütün kardeşlerimize rahmet diliyorum.
Milli iradenin güçlenmesi için yapmamız gereken çok iş yürümemiz gereken çok yol var bunun için önümüzde yakın vadede ki sınav nedir? Ceyhan da belediye başkanlığını tekrar almamızdır. Ceyhan’da AK Parti belediyeciliğinin önümüzde ki dönemde de damga vurmasını sağlamamızdır. Seçim akşamı ilk kutlamayı il binamızdan önce inşallah Ceyhan da yapacağız dedi.

BOYDAK: “AK BELEDİYECİLİK İLE CEYHAN’DA HİZMETE DEVAM EDECEĞİZ”

Ak Parti Ceyhan İlçe Danışma Toplantısı’nda konuşan Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak :” Biz göreve gelene kadar Ceyhan’da hizmet konusunda yaşanılan sıkıntılar vardı. Göreve geldiğimiz günden bugüne şeffaf belediyecilik adına imkânlarımız doğrultusunda en iyi hizmeti vermeye çalıştık. Şehrimizin en önemli sorunu olan yollarımız ile ilgili 15 ayda büyük aşamalar kat ettik, biz göreve gelemeden önce ki dönemde yapılanlardan iki katı yol yaparak hizmet ettik. Merkezin dışında ki 22 mahallemize parke taşı 18 mahallemize de sathı kaplama yol çalışması ile yol problemlerini çözerek merkez dışında ki 81 mahallemizin yarısına hizmet götürmüş olduk.

Bunun dışında park çalışmaları ile ilgili birçok mahallemizde ve beldemizde bugüne kadar yapılmamış olan park çalışmaları yaptık. 15 Ay içerisinde size layık olabilmek için elimizden gelen gayreti gösterdik, özellikle, en önemlisi AK Parti’nin de yola çıkış sebebi olan ve bizim de belediyecilikte aldığımız düstur Malarzgirt’e girerken Alparslan’ın dediği gibi “Yarabbi niyetimiz halis ise muvaffak eyle niyetimiz halis değilse bizleri perişan eyle” AK Parti niyeti halis bir belediyecilikle AK Belediyeciliğiyle dünyaya damgasını vururken bizde Ceyhan da AK belediyecilikle yolumuza devam edeceğiz kimsenin bundan endişesi olmasın, AK Belediyeciliği Ceyhan’da hakkıyla gelecek dönemde de devam ettireceğiz.” dedi.