Ceyhan Kaymakamlık görevine atanan Muhammed Gürbüz’e hoş geldin . | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

GASTRONOMİ TRENİ BELEMEDİK’E GELİYOR

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Deneme yanılma yöntemiyle belediye yönetilemez!

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Adana Lezzet Festivali 6-7-8 Ekim’de halkla buluşuyor

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Gençlere Bin 500 TL Eğitim Desteği

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Ceyhan Kaymakamlık görevine atanan Muhammed Gürbüz’e hoş geldin .

 Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet Kaymakam Gürbüz’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevlerinde başarı dileklerini ilettiler. 

Bu haber 15 Eylül 2023 - 17:10 'de eklendi ve 121 views kez görüntülendi.

Ceyhan Odası (CTO) Heyeti Ceyhan Kaymakamlık görevine atanan Muhammed Gürbüz'e hoş geldin ziyaretinde bulundu.

CTO Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can, Meclis Başkan Yardımcıları Sertaç Öztürk, Nadir Şahin, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Özal, Genel Sekreter Ayşe Karık,  Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinden oluşan heyet Kaymakam Gürbüz'e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak yeni görevlerinde başarı dileklerini ilettiler.

 

CTO Yönetim Kurulu Başkanı Şeref Can ziyarette Ceyhan ekonomisi ve ticari hayatı ile ilgili Kaymakam Gürbüz'e bilgi vererek Ceyhan'ı kalkınması çin atılacak her ımda CTO olarak işbirliğine hazır olduklarını ve kamu kurum ve kuruluşlar tarafından ilçede gerçekleştirilecek her türlü projeyi desteklemeye devam edeceklerini dile getirdi.

CTO Heyetini makamında kabul eden Kaymakam Gürbüz:‘ Ceyhan'ın gelişmesi için Sivil Toplum Kuruluşlarının önemine dikkat çekerek ziyaretlerinden dolayı Ceyhan Ticaret Odası Heyetine teşekkür etti.