“Ceyhan için el birliğiyle çalışıyoruz” | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

Hukuk dünyasına 14 avukat katıldı

Genel, Gündem, Yerel Haberler

İsmail Koncuk basın açıklaması

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

“Kıyma bile 300 lira”

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

“Ceyhan için el birliğiyle çalışıyoruz”

Bu haber 03 Şubat 2023 - 13:46 'de eklendi ve 88 views kez görüntülendi.

 İlçedeki halkla bütünleşen Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, toplumun tüm kesimlerine ulaşmaya gayret ediyor. Köylerde ve mahallelerde hemşehrileriyle bir araya gelen, sorun dinleyen, dertlere derman olan Başkan Hülya Erdem, esnaf ve sanayicileri de ziyaret edip görüş alışverişinde bulundu.

ESNAF VE SANAYİCİ EKONOMİNİN CAN DAMARI…
Ceyhan Sanayi Sitesi’nde esnaf ve sanatkarları tek tek gezen Çukurova’nın tek, Ceyhan’ın ilk Kadın Belediye Başkanı Hülya Erdem, ekonominin can damarı esnafın, sanayicinin sorunlarının asgari düzeye indirgenmesinin önemine işaret etti.
“Sanayi esnafımızla bir aradayız. Ne güzel şey, Ceyhanımız için el birliğiyle çalışmak” diye konuşan Başkan Hülya Erdem, belediyenin olanakları ölçüsünde ve yasal çerçevede esnaf ve sanayicinin yanında, her an yakınında olmaya gayret ettiklerini vurguladı.

“İLÇEMİZİ EN İYİ YERLERE TAŞIYACAĞIZ”
Ceyhan için birlikte çalışmaya, üretmeye, başarmaya ant içtiklerini kaydeden Başkan Hülya Erdem, Ceyhan’ın tüm bölgelerinde yaşayan, üretim yapan, istihdam sağlayan komşularıyla, hemşehrileriyle görüşmesini, buluşmasını sürdüreceğini kaydetti.
Birlikten doğacak sinerjiyle hareket edeceklerini söyleyen Başkan Hülya Erdem, “Ceyhanımız her şeyin en iyisine layık. Esnafımızla, sanayicimizle, işçimizle, köylümüzle, yaşlımız, gencimizle, tam bir aile havası oluşturacak, ilçemizi en iyi yerlere hep birlikte taşıyacağız” diye konuştu.