CEYHAN GÜREŞ TAKIMI 8 MADALYA İLE GURURLANDIRDI | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CEYHAN GÜREŞ TAKIMI 8 MADALYA İLE GURURLANDIRDI

Bu haber 19 Aralık 2018 - 11:28 'de eklendi ve 33 views kez görüntülendi.

güreş takımı, Akdeniz bölgesi kış güreşlerinde üstün başarı göstererek, farklı katagoride 8 madalyanın sahibi oldu.

 

’da düzenlenen Akdeniz bölgesi kış turnuvalarına katılan Ceyhan Belediyesi güreş takımı, yaş katogrisinde yaptığı karşılaşmalarda Ceyhan’ı gururla temsil ederek 8 madalya kazandı.

 

Ceyhan Belediyesi Güreş Şube Sorumlusu Erdoğan Akkuş ile antrenörler, aldıkları madalyalar ile Ceyhan Belediyesini en iyi şekilde temsil ettikleri için mutlu olduklarını belirterek “Adana, Mersin, Osmaniye, Hatay, Kozan, Yüreğir, Sarıcam, Karaisalı ve Tarsus’un katıldığı turnuvada sporcularımız gerekli gayreti gösterdiler. İnşallah madalyaların devamı gelecektir. Bizlerden imkânlarını esirgemeyen ve güvenen başta Belediye Başkanımız Sayın ve ekibine teşekkür ederiz. Başkanımızdan Allah razı olsun. Her zaman maddi ve manevi olarak destek oldular. Biz de belediyemizi ve ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. İnşallah Ceyhan Belediye güreş takımını daha yükseklere taşımak istiyoruz” dedi.

 

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, güreş takımımız ile gurur duyduğunu belirterek, “Bugüne kadar girdikleri tüm turnuvalardan güzel derece ve madalyalarla döndüler. Hemşerilerimi ve bizleri ziyadesiyle gururlandırdılar. Ceyhan’a bu onuru yaşatan antrenör ve sporcularımıza teşekkür ediyorum. Ata sporumuz olan güreş de takımımızın daha güzel yerlerde olacağı, büyük başarılara imza atacağını düşünüyor, başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.