CEYHAN BELEDİYESİ, VATANDAŞI ÖNCELİYOR | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

CEYHAN BELEDİYESİ, VATANDAŞI ÖNCELİYOR

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, halkın talep ve isteklerine cevap veriyor, ihtiyaç sahiplerine kucak açıyor.

Bu haber 07 Temmuz 2023 - 12:30 'de eklendi ve 327 views kez görüntülendi.

Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, halkın talep ve isteklerine cevap veriyor, ihtiyaç sahiplerine kucak açıyor

Ceyhan Belediyesi, vatandaşı önceliyor

Ceyhan Belediyesi’nin imkanları Ceyhanlı için kullanılıyor

Ceyhan Belediyesi’nde tüm personeller harıl harıl Ceyhanlı için çalışıyor. Belediyenin Dikim Evi’nde çalışan kadınlar tüm belediye personeli için ayrı ayrı kıyafet, vatandaşlar için önlük, çanta ve havlu dikimini aralıksız sürdürürken Kadın Eli Ekibi de sahada anket çalışması yapıyor, vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamaya gayret ediyor. Halkın istek ve taleplerini dikkate alarak hareket eden Ceyhan Belediye Başkanı Hülya Erdem, ihtiyaç sahibi vatandaşları da zor günlerinde yalnız bırakmıyor.
VATANDAŞ, YÖNETİME DAHİL EDİLİYOR
Ceyhanlı hemşehrilerine gıda, süt ve yardım kolisi desteğinde bulunan, belediyenin dikimevinde üretilen çanta, önlük, havlu ve magnet hediye eden Başkan Erdem, “Belediyemizdeki tüm çalışma arkadaşlarımız kendi birimleri ve çalışma alanlarıyla ilgili halkımızın nabzını tutmaya özen gösteriyor. Belediye yönetiminde Ceyhanlı komşularımızın, esnafımızın talep, istek, görüş ve önerilerini dikkate alarak çalışıyoruz” dedi.
HALKIMIZ, ÖNCELİĞİMİZ…
Her zaman her yerde Ceyhan için hız kesmeden çalışmayı ilke edindiklerini vurgulayan Başkan Hülya Erdem, “Sosyal belediyecilik anlayışımızdan taviz vermiyoruz. Önceliğimiz; belediye imkanlarının halk için halkın yararına kullanılmasıdır. İlçemizde halkımızın huzuru, refahı için ihtiyaçlar doğrultusunda adımlarımızı sağlam atma gayretimizden taviz vermeyeceğiz” ifadelerini kullandı.