BOYDAK VE MİLLETVEKİLİ DAĞLI BAŞHEKİM SÖĞÜT'Ü ZİYARET ETTİ | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BOYDAK VE MİLLETVEKİLİ DAĞLI BAŞHEKİM SÖĞÜT’Ü ZİYARET ETTİ

Bu haber 09 Eylül 2018 - 20:45 'de eklendi ve 19 views kez görüntülendi.

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı ile Ceyhan Devlet Hastanesi Başhekimi Nazmi Söğüt’ü ziyaret etti.

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Ak Parti İlçe Başkanı Cemal Saim Çetenak, Kadın Kolları Başkanı Emine Sankiraylar ve ilçe teşkilatı ile Ceyhan Devlet Hastanesini ziyaret eden Ak Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, Başhekim Nazmi Söğüt’den çalışmalar hakkında bilgi aldı. Hasta yakınları ile hasbıhal eden Vekil Dağlı hastalara geçmiş olsun temennisinde bulunarak çiçek verdi.

Hastane yönetimi ve idari personelleri ile sohbet eden Milletvekili Tamer Dağlı ve Başkan Ali Alper Boydak, Başhekim Nazmi Söğüt’ten yapımı devam eden yeni hastane hakkında bilgi alırken, çalışmaların hızlandırılması hususunda talimat verdi. Ceyhan Devlet Hastanesi Üroloji Doktoru Süleyman Barış Kartal kendi yazdığı ‘Zamanın Muhafızı’ isimli kitabını Ak Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı’ya hediye etti. Dizilere konu olan kitabı keyifle okuyacağını belirten vekil Dağlı, Doktor Kartal’ı tebrik ederek başarılar diledi.

AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, Başkan Ali Alper Boydak, Başhekim Nazmi Söğüt ve hastane yönetimi ile hatıra fotoğrafı çekilerek hastaneden ayrıldı.