BOYDAK MİLLETVEKİLİ DAĞLI İLE İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA
http://evdekal.adana.bel.tr/saglik/covid-19-nedir

BOYDAK MİLLETVEKİLİ DAĞLI İLE İLÇE TEŞKİLATINI ZİYARET ETTİ

Bu haber 10 Eylül 2018 - 9:06 'de eklendi ve 36 views kez görüntülendi.

Belediye Ali Alper Boydak, ile ilçe teşkilatını ziyaret etti.

Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak, Ak Parti İlçe Başkanı Cemal Saim Çetenak, Kadın Kolları Başkanı Emine Sankiraylar ve ilçe teşkilatı ile bir araya gelen Ak Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı seçim çalışmaları hakkında istişarede bulundu.

DAĞLI; BİZ BÜYÜK BİR PARTİYİZ

Seçim çalışmaları hakkında ilçe teşkilatından bilgi alan AK Parti Adana Milletvekili Tamer Dağlı, partililerinin sıkça karşılaştığı soruları değerlendirdi. İttifak görüşmelerinin devam ettiğini belirten Dağlı, ”Seçim çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Vatandaşlarımız yerelde ittifakı sürekli soruyor. Biz büyük bir partiyiz, birinci partiyiz. İttifak süreci partimizin yetkili kurullarında değerlendirilecek, biz de var gücümüzle çalışmaya devam edecek, halkımızın karşısına doğru adaylar ile çıkacağız. Liderimiz, Başkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan’ın kararları bizim için önemli. 1 Ekim’de Meclis açılacak, milletvekilleri ile bir araya geldikten sonra bazı şeyler netleşecektir. Vatandaşımız Ak Parti’ye güveniyor, inanıyor” ifadelerini kullandı.

BİZİM KIRILGAN BİR EKONOMİMİZ YOK

Dış güçlerin ekonomimizi hedef aldığını belirten Vekil Dağlı, ”Kaos ortamı yaratmak istiyorlar, ekonomimize saldırıyor ve halkımızı çeşitli spekülasyonlarla hükümetimizi itibarsızlaştırmaya çalışıyorlar. 1994 ve 2001 tarihlerinde yaşananları bu millet unutmadı. Doların %100 geçtiği oldu. Bugünlerde yaşananlar, ekonomimize yapılan saldırıları kimse bu kadar iyi yönetemezdi. Bizim kırılgan bir ekonomimiz yok. Biz güçlü bir Ülkeyiz, güçlü bir Liderimiz ve ekibi var. Bunların üstesinden de Allah’ın izniyle geliyor, Ülkemiz üzerine oynanan oyunları bozuyoruz” dedi.