"Bizim için önce Adana gelir" | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

“Bizim için önce Adana gelir”

Bu haber 28 Eylül 2018 - 15:48 'de eklendi ve 58 views kez görüntülendi.

Kayserililer Derneği Başkanı , 25 ve 26. Dönem Milletvekili Zülfikar İnönü Tümer’e, Adana’ya sunduğu katkılar ve kent sorunlarına gösterdiği duyarlılıktan ötürü teşekkür plaketi sundu.
Yönetim Kurulu Üyeleri Mahmut Çelik, İbrahim Ethem Birdal, Dernek Üyesi Mahmut Özkan ile birlikte Tümer’i çalışma ofisinde ziyaret eden ve plaket sunan Büyükkantarcı, Adana’da değişik siyasi partilere mensup insanlarla yaptıkları görüşmelerde görev süresi boyunca Adana’da tüm kesimlere ulaşmaya gayret eden Tümer’e saygı ve sevgi duyulduğunu ifade etti.
Tümer’e, “Adanamıza yapmış olduğunuz özverili hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Bundan sonraki siyasi hayatınızda başarılar dileriz” yazılı plaketi sunan Büyükkantarcı, “Sayın Tümer, samimi çalışmalarıyla, insanlara ve sorunlara duyarlı yaklaşımıyla milletvekilliği süresi boyunca takdir gördü. Biz de Adana’da yaşayan Kayserililer olarak kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.
TÜMER, TEŞEKKÜR ETTİ
Teşekkür plaketi için Büyükkantarcı ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden Zülfikar İnönü Tümer ise, “Bize verilen onurlu milletvekilliği görevini en iyi şekilde yerine getirmeye çalıştık. Bizim için aslolan Adanamızın sorunlarının asgari düzeye inmesiydi. Bunun üzerine kafa yorduk. Çağrı beklemeden hemşehrilerimizin acı-tatlı günlerinde yanında yer almaya çalıştık. Milletvekilliği görevimiz boyunca çeşitli plaket ve ödüllere değer gören hemşehrilerime, spor camiasına teşekkür ederim. Kayserililer Derneği’nin görev süremiz sona erdikten sonra şahsımıza sunduğu bu plaket de ayrı bir önem taşıyor. Sizlerin vasıtasıyla tüm dernek üyelerine, Adana’da yaşayan Kayserililere ve Adanalı hemşehrilerime selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” diye konuştu.