Bitsin artık bu acı! | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Hazırlık Maçı

YEREL HABERLER

Bitsin artık bu acı!

Bu haber 06 Ekim 2018 - 19:53 'de eklendi ve 24 views kez görüntülendi.

Batman’dan gelen Şehit haberleri üzerine basın açıklaması yapan Çukurova İlçe Başkanı Zihneti Emre şöyle konuştu:

Bitsin artık bu acı!

Her seçim öncesinde milyonlara barış, huzur, kardeşlik ve güven sözü verenler, terör bitecek, analar ağlamayacak diyenler; neredesiniz?

Bugün yine ateş düştü yüreklere… Yine ocaklar söndü… Ve yine anaların feryadı yükseldi arşa… Dört Şehidimiz, beş yaralımız olduğu haberleri geliyor Batman’dan.

Hani bitecekti terör? Hani ağlamayacaktı analarımız? Ekonomimiz de şahlanacaktı sözde; gelişmekte dünya sıralamasına girecekti ülkemiz. Verin oyunuzu gelsin başkanlık. Verin oyunuzu gelsin Başkan olsun Recep Tayyip Erdoğan;  bitecek dertleriniz, ülkeye huzur, aş, iş, ekmek gelecek demiştiniz(!)

Ne oldu? Aldınız oyu, geldi başkanlık, oldu Başkan Recep Tayyip Erdoğan. Ekonomide kriz, işletmelerde iflas… Terör can almaya, anaların yürekleri yanmaya devam ediyor. Devam ediyor korku, devam ediyor endişe…

Yeter bitsin artık bu acı. Bırakın, bırakın gidin. Bu ülkeyi yönetemiyorsunuz. Ülkeyi her gün biraz daha felakete sürüklüyorsunuz…

Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyor, yaralanan askerlerimizin acil şifa bulması için dua ediyorum. Yeter, yeter artık bitsin bu acı diyorum.