BAYRAM, HUZUR, REFAH VE MUTLULUK GETİRSİN | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

GASTRONOMİ TRENİ BELEMEDİK’E GELİYOR

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Deneme yanılma yöntemiyle belediye yönetilemez!

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Adana Lezzet Festivali 6-7-8 Ekim’de halkla buluşuyor

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Gençlere Bin 500 TL Eğitim Desteği

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

BAYRAM, HUZUR, REFAH VE MUTLULUK GETİRSİN

ÇUKUROVA SİFED Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kış, 85 milyon vatandaşın Kurban Bayramı’nı kutladı

“Bayram, huzur, refah ve mutluluk getirsin”

Bu haber 25 Haziran 2023 - 11:13 'de eklendi ve 131 views kez görüntülendi.

“Bayram, huzur, refah ve mutluluk getirsin”

“Daha çok barışa, daha çok kardeşliğe ihtiyacımı var”

Çukurova Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (ÇUKUROVA SİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kış, tüm Türkiye'nin Kurban Bayramı'nı kutladı.
Bayramların dayanışma, kardeşlik, paylaşma ruhunu aşılayan önemli günler olduğuna dikkat çeken Başkan Hüseyin Kış, “Kurban Bayramının ülkemize sağlık, barış ve huzur dolu günler getirmesini diliyorum” dedi.
Türkiye'nin son yıllarda zor günler yaşığını ancak ekonomik, sosyal ve toplumsal gelişimin birlik ve beraberlikle aşılabileceğini kaydeden Başkan Hüseyin Kış, “Tarihten bu yana tüm zorluklara göğüs geren, küllerinden doğmasını bilen Türkiye Cumhuriyeti, güçlü, kararlı ve sürdürülebilir yapısıyla geleceğe güvenle bakabilmenin yollarını bulacaktır. Devletimizle, milletimizle, tüm kurum ve kuruluşlarımızla, el ele, yürek yüreğe vererek bir atılım yapabilir, her alanda yeni hikayeler yazabiliriz” diye konuştu.
“UMUDU YEŞERTELİM”
Bayramların tüm bu gerçekler ışığında kutlanmasını ve anlam bulmasını dileyen Başkan Hüseyin Kış, “Tüm vatandaşlarımızın, iş dünyamızın bayramını bu duygu ve düşüncelerle kutluyorum. Geçmişten bu yana bu kadim ve verimli topraklarda yeşeren umudun yeniden ve güçlü bir şekilde yeşermesini arzu ediyoruz. Bugün her zamankinden daha çok barışa, daha çok dostluğa ve daha çok kardeşliğe ihtiyacımız var. Sevgiyi, saygıyı, dayanışmayı üyüterek, geleceğimizi olumlu yönde şekillendirerek ilerlemek mümkün” dedi.
“BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN”
ÇUKUROVA SİFED Başkanı Hüseyin Kış, Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk'ün ilke ve inkılapları doğrultusunda, fikirleri ışığında 85 milyon vatandaşın Kurban Bayramı'nı kutlayıp bayramın sağlık, huzur, refah ve mutluluk getirmesini diledi.