Bay Limonatacı' işçilere limonata dağıttı | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Bay Limonatacı’ işçilere limonata dağıttı

Bu haber 08 Ekim 2018 - 11:16 'de eklendi ve 22 views kez görüntülendi.

Mersin’de bir limonata fabrikasının açılması konusunda yoğun bir biçimde çalışmalarına devam eden ve kentte ‘Bay Limonatacı’ diye anılmaya başlanan televizyon programcısı Fatih Alkar, işçi ve memurlara Mersin limonatası dağıttı.

Alkar, taşerondan kadroya geçen işçilerin davetlisi olarak geldiği Karayolları 5.Bölge Müdürlüğü’nde ilgiyle karşılandı.İşçilerle sohpet eden Alkar, yemekhane bölümünde öğle yemeği yiyen karayolları çalışanlarına kendi hazırladığı limonataları dağıttı. Alkar’a işçi temsilcileri de eşlik etti. Çalışanlar, limonatanın tadı ve rengini çok beğendiklerini ifade etti.

Mersin’e bir limonata fabrikası kazandırma çalışmalarına devam edecekleri ve limonatada bir Mersin markası yaratacaklarını vurgulayan Alkar, “Limonun yüzde 70’ini üreten bir kent olarak Mersin limonatasının marka değer olmasıyla ilgili üç yıldır değerli dostlarımla birlikte mücadelemizi verdik. Bir Bursa’nın marka değeri olan ve yazın özellikle çok sunum yaptığı limonatası artık Mersin limonatası olarak katma değer ve istihdam yaratacak bir boyuta ulaşması lazım. İnsanlar buna destek oluyorlar, katkı sunuyorlar. Karayollarının bütün değerli yöneticilerine, işçi ve memur dostlarıma desteklerinden ötürü teşekkür ediyorum.” dedi.