Başkan Zeydan Karalar, “Huzur ve sevgi dolu, kamplaşmanın ve gerginliğin sona erdiği bir Türkiye istiyoruz.” | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi
SON DAKİKA

CHP’Lİ ŞEVKİN MECLİSTE İKİNCİ KEZ ANT İÇTİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Ayhan Barut, Gazi Meclis’te yemin etti

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Ayhan Barut, Gazi Meclis’te yemin etti

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

  Başkan Zeydan Karalar, “Huzur ve sevgi dolu, kamplaşmanın ve gerginliğin sona erdiği bir Türkiye istiyoruz.”  

Bu haber 14 Nisan 2023 - 16:07 'de eklendi ve 176 views kez görüntülendi.

Büyükşehir Belediyesi, merkez ve kırsal ilçelerde, çeşitli mahallelerde iftar vermeye devam ediyor. Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, mübarek Ramazan ayının barış ve kardeşlik ayı olduğunu belirterek, ülkede son dönemde artan gerginliğe ve kamplaşmaya prim verilmemesi gerektiğini kaydetti.

Başkan Zeydan Karalar, “Bizim arzu ettiğimiz Türkiye tablosu; insanların birbiriyle kucaklaştığı, huzur ve sevgi dolu bir ülke” dedi.

Mahalle halkına seslenerek bölgeye önemli hizmetler yapıldığını anlatan Başkan Zeydan Karalar, yeni yapılacak hizmetlerle ilgili de bilgi verdi.

Millet İttifakı seçimi kazandığında ve Kemal Kılıçdaroğlu olduğunda Adana'ya çok daha fazla hizmet yapma gücü elde edileceğini söyleyen Başkan Zeydan Karalar şunları söyledi; Yıllardır Adana'nın hakkı yeniyor. O zaman metromuzu da yaparız, havalimanımızı da kaptırmayız. O zaman imkanımız, paramız artacağı için bu kardeşinizden ne isterseniz isteyin.”