Başkan Zeydan Karalar, Büyükşehir çalışanlarının bayramını kutladı | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web SitesiYeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Yeni Doğan Bebeklere ‘Hoş Geldin’

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

kültür sanat merkezi protokolü

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

ÇED BAŞKANI TEKBAŞ, GÜVEN TAZELEDİ

Adana Özel, Genel, Gündem, Yerel Haberler

DR. ANIL TANBUROĞLU ADAYIM DEDİ

Genel, Gündem, Siyaset, Yerel Haberler

Başkan Zeydan Karalar, Büyükşehir çalışanlarının bayramını kutladı

Başkan Zeydan Karalar konuşmasını, Adana Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının, Adanalıların ve Türk halkının Ramazan Bayramı’nı kutlayarak bitirdi.

Bu haber 19 Nisan 2023 - 22:28 'de eklendi ve 144 views kez görüntülendi.

Başkan , Büyükşehir çalışanlarının bayramını kutladı
Zeydan Karalar, “Depremde kaybettiğimiz vatandaşlarımızdan ötürü buruk ve kederliyiz. Birlik, beraberlik ve dayanışma ruhumuzla yaraları sarıyoruz. Güzel günlere birlikte yürüyeceğiz inşallah” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının Ramazan Bayramı'nı kutladı. Erken saatlerde sahada çalışan personelin bayramını Merkez Park Amfi Tiyatro'da kutlayan Başkan Zeydan Karalar, daha sonra bürokratlar ve diğer çalışanlarla Adana Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu'nda bir araya geldi.

Sağlık, mutluluk, huzur, barış, birlik ve beraberlik içinde yaşanacak nice bayramlar dileyen Başkan Zeydan Karalar şunları öyledi: “Depremlerde çok sayıda vatandaşımı hayatını kaybetti, çok sayıda insanımız yakınlarını kaybetti ve yine çok sayıda vatandaşımız yaralandı. Depremin açtığı yaraları hep birlikte sarmaya çalışıyoruz. Ramazan Bayramı'na bu nedenle buruk giriyoruz. Adana Büyükşehir Belediyesi olarak depremde hem Adana'da yoğun çalışma gerçekleştirdik hem de depremde yara alan diğer kentlerimize destek gönderdik. Adana Büyükşehir Belediyesi çalışanlarını bu konuda gösterdikleri üstün performans ve fedakarlıkları için kutluyorum. Milletimiz necip bir millettir ve zor durumlarda kenetlenerek, birlik beraberlik göstermesini her zaman başarmıştır.”

Adana Büyükşehir Belediyesi'nin 4 yıllık sürede, onca olumsuzluğa rağmen önemli işler yaptığını ve parayı doğru kullanarak önemli hizmetler gerçekleştirdiğini belirten Başkan Zeydan Karalar, “Önümüzdeki süreçte daha güzel işler yapacağız. Adana hak ettiği gelire kavuştuğunda, çok daha fazla iş yapma olanağına sahip olacağız” diye konuştu.

Başkan Zeydan Karalar konuşmasını, Adana Büyükşehir Belediyesi çalışanlarının, Adanalıların ve Türk halkının Ramazan Bayramı'nı kutlayarak bitirdi.