BAŞKAN SÖZLÜ, ADANA SANAYİ SİTESİ'NDE… | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BAŞKAN SÖZLÜ, ADANA SANAYİ SİTESİ’NDE…

Bu haber 13 Eylül 2018 - 21:18 'de eklendi ve 26 views kez görüntülendi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Adana Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek, esnaf ve sanatkarların sorunlarını dinledi, çözüme destek sözü verdi.

Adana Sanayi Sitesi’ni ziyaretinde, Adana Oto Tamirciler Esnaf Odası ve Site Başkanı Muhittin Doğan ile yönetim kurulu tarafından çiçekle karşılanan Başkan Hüseyin Sözlü, site içinde hizmet veren esnafların sorunları hakkında bilgi aldı.

Site Başkanı Muhittin Doğan, giriş çıkışı en yoğun sitelerden birine sahip olduklarını, bu nedenle trafik karmaşası yaşandığını belirterek, site girişlerine mutlak trafik ışıkları konmasını istedi. Başkan Doğan ayrıca, siteye ait atıl vaziyetteki arsaya esnafların ve müşterilerinin de kullanabileceği şekilde dinlenme amaçlı park yapılmasını talep etti.

Başkan Hüseyin Sözlü de, çiçekli karşılama ve sıcak sohbetlerinden dolayı Başkan Doğan ve üyelerine teşekkür ederken, sitenin her türlü meselesinin çözülmesi noktasında gereken desteği vereceklerini söyledi.  Sözlü ve bürokratları, Başkan Doğan ile yapılan görüşme sonrası, esnaflar tarafından uğurlandı.