BAŞKAN BOYDAK'TAN STK'LARA ZİYARET | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BAŞKAN BOYDAK’TAN STK’LARA ZİYARET

Bu haber 01 Şubat 2019 - 21:00 'de eklendi ve 15 views kez görüntülendi.
sivil toplum kuruluşlarını(STK) ziyaret etti. Başkan Boydak, STK’larımızla istişare halinde Ceyhan’ı ileriye taşıyacaklarını söyledi.
STK ziyaretleri kapsamında Başkan Boydak sırasıyla, Ceyhan Ticaret Odası Başkanı Şeref Can ve yönetimini, Ceyhan Ziraat Odası Başkanı Muhammet Bulut ve yönetimini, ve yönetimini son olarak da Şöförler Odası Başkanı Ünal Kurt ve yönetimini ziyaret etti.
“STK’LARLA UYUM İÇİNDE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
İlçenin gelişimi için STK’larla diyaloğun önemine vurgu yapan Ceyhan Belediye Başkan Vekili Ali Alper Boydak ziyaretlerinde, “Bir ilin, ilçenin gelişimini tamamlamasında STK’ların ne derece önemli bir yere sahip olduğunun bilinci içerisindeyiz. Bu bilinçle Ceyhan Belediyesi olarak şimdiye kadar ilçemizin gelişmesi için STK’larımızla sürdürdüğümüz uyumlu çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.” dedi.
BOYDAK: AVRUPA’NIN ENERJİ ÜSSÜ CEYHAN OLACAK
Önümüzdeki beş yıllık sürenin ve Ceyhan’ın geleceği açısından büyük önem taşıdığını dile getiren Başkan Boydak, “  Türkiye’nin gelecekteki en önemli projesi olarak ön plana çıkacak olan Ceyhan Enerji İhtisas Endüstri Bölgesi Projesi ve Organize Sanayi Bölgesi’nin kurulmasının ardından Avrupa’nın enerji üssü Ceyhan olacak. Tarım, sanayi ve enerjinin birleştiği ilçemizi planlı bir kentleşme ile gelecek nesiller için en iyi Ceyhan’ı yaratma çabası içerisinde olacağız. ” şeklinde konuştu.
Ziyaretlerden ötürü teşekkür eden STK başkanları, Başkan Boydak ile tarımdan sanayiye, turizmden eğitime kadar birçok alanda fikir alışverişinde bulundu.