BAŞKAN BOYDAK VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BAŞKAN BOYDAK VATANDAŞLARIN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Bu haber 02 Eylül 2018 - 8:32 'de eklendi ve 17 views kez görüntülendi.

Ceyhan Belediyesine ziyarette bulunan vatandaşların problemlerini ve taleplerini dinleyen Ceyhan Belediye Başkan vekili Ali Alper Boydak, ”Cyhan halkının beklediği, özlediği belediyecilik anlayışını ilçemizde başardık” dedi.

İlçe halkının tüm taleplerine kulak verdiklerini söyleyen Başkan Boydak, ”Vatandaşlarımıza hizmetin kutsal görev olduğunu her fırsatta dile getiriyoruz. Özlenen bir belediyecilik anlayışını hemşerilerimize kavuşturduk. Herkesin talepleri, istekleri, şikâyetleri ve hayalleri farklı. Bizde bu farklılıklardan yola çıkarak ortak noktada buluşup güzel hizmetler ve projeler ortaya koyuyoruz” dedi.

BOYDAK; BELEDİYEMİZİN KAPILARI, GÖNÜL KAPILARIMIZ GİBİ HALKIMIZA AÇIK

Başkan Boydak, ”Ceyhan’lı hemşerilerimizin bizlere gösterdiği ilgi ve teveccüh gösteriyor ki doğru yoldayız. Ziyaretimize gelen hemşerilerimiz ile hasbihal ettik, taleplerini dinledik. Bizlerin gönül kapıları da belediyemizin ve odalarımızın kapıları her zaman vatandaşlarımıza sonuna kadar açıktır. Birbirimizden güç ve kuvvet alarak ilçemize daha nice hizmetler yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.