BAŞKAN BOYDAK VATANDAŞIN GÖNLÜNE GİRİYOR | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BAŞKAN BOYDAK VATANDAŞIN GÖNLÜNE GİRİYOR

Bu haber 14 Şubat 2019 - 20:02 'de eklendi ve 19 views kez görüntülendi.
bir günde 8 köye çıkartma yaptı. Bu millete efendi olmaya değil, hizmetkar olmaya geldiklerinin altını çizen Başkan Boydak, beş yıl içerisinde projeleriyle ’ı modern ve örnek kent yapacağını söyledi.
BİR GÜNDE 8 KÖY ZİYARETİ
Ceyhan genelinde dur durak bilmeden vatandaşlarla buluşan Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, Dokuztekne, Sarımazı, Sağırlar, Dutlupınar, Hamidiye, Aydınlar, Çiftlikler ve Tatlıkuyu Mahallelerini ziyaret etti. Köylerde vatandaşların yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılanan Başkan Boydak, mahalle sakinlerini tek tek dinleyerek, köylerin ihtiyaçlarının en kısa sürede tamamlanacağını belirtti.
BAŞKAN BOYDAK: KÖYLERİMİZİN SORUNLARINI ORTADAN KALDIRACAĞIZ
Ceyhan’a bağlı 8 köyü ziyaret eden ve vatandaşlarla gerçekleştirdiği sohbet toplantısında onların taleplerini dinleyerek, hayata geçirdiği ve gerçekleştirmeyi planladığı projeleri anlatan Başkan Boydak, “Göreve 1,5 yıllık ara dönemde tüm köylerimize hizmet götürmeye çalıştık. Yaklaşık 40 köyümüzde parke taşı, sathi kaplama ve sıcak asfaltlama çalışmaları ile yol sorununu ortadan kaldırdık. Köylerimiz tarihinde görmediği hizmetleri 1,5 yıllık gibi kısa zamanda tamamlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Önümüzdeki beş yıllık görev süremizde kırsal mahallelerimizin tamamının sorunlarını ortadan kaldıracağız.’’dedi.
PROJELER 5 YIL İÇİNDE HAYATA GEÇECEK
Halkımızla olan birlikteliğimiz hizmetlerimize bereket veriyor diyen Başkan Boydak, “Göreve geldiğimizden bu yana vatandaşımızla birlikte nice güzel ve hayırlı işlere imza attık. Halkımızla el ele verdik, güçlerimizi birleştirdik. Ceyhan’ı hak ettiği konuma ulaştırmak, daha da yaşanabilir bir hale getirmek için var gücümüzle çalıştık. Bugünde çalışıyor, yarında çalışmaya ve önümüzdeki beş yıl içerisinde büyük projelerimizi hayata geçirmeye devam edeceğiz. Ceyhan’ı modern ve örnek bir kent yapacağız. Ortaya koyduğumuz her projemizi beş yıl içinde halkımızla birlikte hayata geçireceğiz.’’ Şeklinde konuştu.