Başkan Boydak Temizlik İşçileri ile Buluştu | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

Başkan Boydak Temizlik İşçileri ile Buluştu

Bu haber 21 Şubat 2019 - 17:54 'de eklendi ve 13 views kez görüntülendi.
Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, belediye bünyesinde çalışan temizlik işçileri ile buluştu.
, Başkan Yardımcısı Murat Yürük ile birlikte temizlik işleri müdürlüğünde çalışan belediye personelleriyle bir araya geldi.
BAŞKAN BOYDAK TEMİZLİK İŞÇİLERİNE TEŞEKKÜR ETTİ
Daha güzel ve temiz Ceyhan için temizlik çalışmalarını titizlikle gerçekleştiren tüm personellere teşekkürlerini ileten Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, ‘‘Amacımız hem işçilerimizle kaynaşmak hem de hizmetlerimizin arkasındaki isimsiz kahramanlarla bir araya gelmek. Özellikle temizlik ve bu yöndeki hizmetlerimizde bizleri mahcup etmeyen siz değerli kardeşlerimize bir kez daha teşekkür ediyorum. Yaşanabilir şehir olma yolunda hepimize ayrı ayrı görevler düşüyor.’’ dedi.
TAŞERON İŞÇİLERE YÜZDE 10 ZAM MÜJDESİ
Tek görevimiz bu vatana, bu millete en iyi hizmeti vermek olduğunun altını çizen Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, ‘‘Belediye bünyemizde kurulu en geniş personel kapasitesine sahip İktisadi Teşekkül şirketimiz var. Halk arasında taşeron işçiler diye adlandırdığımız kardeşlerimiz. Bu personellerimiz her zaman özveriyle çalışıyor. Bu kardeşlerimize buradan şu müjdeyi de tekrarlıyorum taşeronda çalışan tüm işçilerimizin maaşına % 10 zam yapıyoruz. Belediye olarak bundan sonrada tüm çalışanlarımıza en iyi özlük hakları vermenin gayreti içerisinde olmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.