BAŞKAN BOYDAK PAZAR ESNAFIYLA BULUŞTU. | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BAŞKAN BOYDAK PAZAR ESNAFIYLA BULUŞTU.

Bu haber 04 Mart 2019 - 21:21 'de eklendi ve 21 views kez görüntülendi.
Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak, pazar esnafıyla bir araya geldi.
Ceyhan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak seçim çalışmaları kapsamında pazarcı esnafını ziyaret edip, hayırlı işler diledikten sonra talep ve isteklerini dinledi. Başkan Boydak, halkın mutluluğu ve esnafların memnuniyeti adına vaat ettikleri tüm projeleri beş yıl içerisinde tamamlayacaklarının sözünü verdi.
TÜM PROJELER BEŞ YIL İÇERİSİNDE HİZMETE GİRECEK
Pazarcı esnafının ilçe ekonomisi için önemli bir yere sahip olduğunun altını çizen Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, “ Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar tüm esnaflarımızı dinlemeye ve onların sorunlarına çözüm üretme gayreti içerisinde olduk. Önce ilçe ekonomisi sonra ülke ekonomisi için esnaflarımızın önemini bilerek hizmetler ürettik. 31 Mart seçimleri sonrası Ceyhan’ın geleceğine yön verecek vizyon projelerimizi vatandaşlarımızla buluşturacağız. Vatandaşlarımıza, esnaf kardeşlerimize sunduğumuz tüm projeleri beş yıl içerisinde hizmete sunacağız” dedi.
BAŞKAN BOYDAK’A SEVGİ SELİ
Pazarcı esnafına hayırlı işler dileyen Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’ı esnaflar ve vatandaşlar bağrına bastı. Pazar esnaflarının ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan Başkan Boydak, vatandaşlarımızın bu sevgisine layık olabilmek için, gece gündüz demeden hemşehrilerimize modern bir Ceyhan’ı inşa edeceklerini söyledi.