BAŞKAN BOYDAK ÖZEL ÇOCUKLARLA BULUŞTU. | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BAŞKAN BOYDAK ÖZEL ÇOCUKLARLA BULUŞTU.

Bu haber 12 Şubat 2019 - 22:13 'de eklendi ve 20 views kez görüntülendi.
, ’nde otizmli öğrenciler ile bir araya geldi. Renkli görüntülerin yaşandığı buluşmada çocuklar doyasıya eğlendi.
Ceyhan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ali Alper Boydak, Tekfen Vakfı Özel Eğitim Uygulama Merkezi’ni ziyaret etti. Okul idaresi ve otizmli öğrencilerin aileleri tarafından karşılanan Başkan Boydak, öğrencilerle mutlu bir zaman geçirip doyasıya eğlendi ve çeşitli hediyeler verdi.
BAŞKAN BOYDAK’A TEŞEKKÜR
Yaptıkları tüm projelerde desteğini esirgemediği için öğrencileri ve velileri adına Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak’a teşekkür eden Tekfen Vakfı Özel Eğitim Uygulama Merkezi Müdürü Sabiha Egin, ”bu tarz ziyaretler öğrencilerimizin aşırı ilgisini çekiyor ve mutlulukları gözlerinden okunuyor. Otizmli çocuklarımızın mutlulukları ailelerini, öğretmenlerini ve bizleri de mutlu ediyor. Bu nedenle çocuklarımız ile hoşça vakit geçiren Ceyhan Belediye Başkanımız Ali Alper Boydak’a ziyaretinden dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.
BOYDAK: HEPİMİZ BİRER ENGELLİ ADAYIYIZ
Ceyhan Belediye Başkanı Ali Alper Boydak ise otizmli bireylerin sosyal hayata katılmaları adına yapılan her türlü projeye imkanları ölçüsünde destek vermeye gayret gösterdiklerini belirtti.
”Otizmli kardeşlerimize desteklerimiz sürecek” diyen Başkan Boydak, konuşmasında şu ifadelere yer verdi: ”Amacımız otizmli evlatlarımızın sosyalleşmesine bir nebze de olsa katkı sağlamak, ailelerine yardımcı olmak. Bu anlamda empati kurmak çok önemli. Hepimizin bir engelli adayı olduğumuzu unutmamamız gerekiyor.” dedi.