BAŞKAN BOYDAK ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİNİ PAYLAŞTI | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BAŞKAN BOYDAK ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİNİ PAYLAŞTI

Bu haber 20 Ocak 2019 - 11:51 'de eklendi ve 28 views kez görüntülendi.
BAŞKAN BOYDAK ÖĞRENCİLERİN KARNE SEVİNCİNİ PAYLAŞTI
, Kuzucak Ortaokulu’da düzenlenen karne törenine katıldı. Öğrencilerin sevincine ortak olan Başkan BOYDAK öğrencilere kitap hediye etti.
Başkan BOYDAK, AK Parti İlçe Başkanı Muhammed İslam Bünül ve Kadın Kolları Başkanı Emine SANKİRAYLAR ile birlikte 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılının 1.Dönemini tamamlayan öğrencilerin karne heyecanına ortak oldu. Yarı yılı özveriyle tamamlayan geleceğin teminatı öğrencilere, tatillerini iyi değerlendirmeleri konusunda tavsiyelerde bulundu.
BOYDAK; “GÜÇLÜ TÜRKİYE’NİN TOHUMLARI, AHLAKLI VE ÇALIŞKAN YETİŞMELİDİR.”
Eğitimin, başarı ve iyi  insan olmaktan geçtiğini belirten Başkan BOYDAK, “Gençler geleceğimizin teminatı sizlersiniz, gelecek hayatınızda hepiniz birer görev alacaksınız, kiminiz doktor, kiminiz öğretmen, kiminiz meslek erbabı olacaksınız,ancak en önemlisi iyi bir insan olabilmektir. Eminim ki sizler de gelecekte iyi birer bireyler olacaksınız. İyi bireyler olmazsanız yaptığınız meslekte de insanlara faydalı olamazsınız. Onun için önce ahlaklı, çalışkan, dürüst ve iyi insan olarak yetişmeli, büyüklerinizden ve değerli öğretmenlerinizden önce bunları kazanmalısınız.
İnanıyorum ki birbirinizle kuracağınız bağ sevgi ve saygıyla kurulacak ve bu bağ sizi de memlekete birer faydalı evlat olarak yetişmenizi sağlayacaktır.
Sizler güçlü Türkiye’nin teminatlarısınız.  Bizler için önemli olan geleceğe hazır, milli ve manevi değerlerimize bağlı nesillerin yetişmesidir. Bununla birlikte sizleri bu değerlerle yetiştireceğine canı gönülden inandığım öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Tatilinizi dinlenerek, bol kitap okuyarak ve sosyal aktivitelere katılarak güzel bir şekilde değerlendirmenizi temenni ediyorum.” dedi.
Ceyhan Belediyesi olarak eğitime her türlü desteği verme çabası içinde olduklarını belirten Başkan BOYDAK, karnelerini alan öğrencilere çeşitli hediyeler dağıttı.