BAŞKAN BOYDAK , KÖY GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR. | Yeni Bizim Adana Gazetesi Web Sitesi

SON DAKİKA

BAŞKAN BOYDAK , KÖY GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR.

Bu haber 25 Şubat 2019 - 22:46 'de eklendi ve 24 views kez görüntülendi.
, mahalle ve köy gezilerini sürdürüyor. Ziyaretleri sırasında vatandaşlarla sohbet eden Başkan Boydak, ”Yol sorunu iki aylık bir mesele önemli olan Ceyhan’ın geleceği” dedi.
Ceyhan Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Ali Alper Boydak, 31 Mart seçim çalışmalarına ev toplantıları, mahalle ve köy gezileriyle aralıksız devam ediyor. Cumhur İttifakı Adayı Ali Alper Boydak bir günde 6 köy ve bir mahallede vatandaşlarla buluştu. ‘Gönül Belediyeciliği’ ile sıkmadık el, çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmayacağını söyleyen Başkan Boydak son olarak, Kösreli, Altıgöz, Dağıstan, Değirmenli, Günyazı (Veysiye), Büyükmangıt ve Bota Mahallesi`nde vatandaşlarla buluştu.
BAŞKAN BOYDAK: YAPAMAYACAĞIMIZ  HİÇ BİR PROJENİN SÖZÜNÜ VERMEM
Seçim çalışmaları kapsamında vatandaşların yoğun sevgisiyle karşılanan Başkan Boydak, ” Bir buçuk yıllık ara bir dönemde görevi devraldım. Şuan karşınızda Cumhur İttifakı Ceyhan Belediye Başkan Adayı olarak çıkıyorum. Önümüzde ki beş yılda gelecek yatırımlarla ve yapacağımız projelerle Ceyhan’ın kaderi değişecek.  Bildiğiniz üzere Kentsel Dönüşüm, Kent Meydanı, Millet Bahçesi projelerimiz ve birçok daha projemiz var. Projelerimizin tamamının tanıtımını yakın zamanda sizlere anlatacağım. Ben vatandaşımı kandıracak değilim, yapamayacağım hiç bir projenin sözünü vermem” dedi.